En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
077208836158229c3c4efe5530001cf9875a92c2820eb4f779bbbe7f0d634762.jpg

Konu enteresandı ama işleyiş daha iyi olabilirdi. Yine de izlemeye değer

077208836158229c3c4efe5530001cf9875a92c2820eb4f779bbbe7f0d634762.jpg

Konu enteresandı ama işleyiş daha iyi olabilirdi. Yine de izlemeye değer
konsept olarak cok begendigim bir filmdi. zaten kitap/roman dan esinlenme olmasi lazim. yanilmiyorsam.

benim puanim 10/7 di .

her ne kadar basroller siritsa da, sunulan dunya ve icerisindeki geliskenler bakimindan ozgun isler arasinda.in time.

clive owen bu role cuk otururdu bence.

konsept olarak cok begendigim bir filmdi. zaten kitap/roman dan esinlenme olmasi lazim. yanilmiyorsam.

benim puanim 10/7 di .

her ne kadar basroller siritsa da, sunulan dunya ve icerisindeki geliskenler bakimindan ozgun isler arasinda.in time.

clive owen bu role cuk otururdu bence.
Gerçekle çok yakin film. Kitabı olduğunu bilmiyordum. Konusu çok güzel düşünülmüş iyi gözlem yapılmış farklı bakış açısıyla anlatılmış dünyanın kölelik Hali biz. Kaliteli film sonu her ne kadar iyi olmasa da 2 3 kez izledim :D

• Beğendim
Reactions: Dante and Bully
AAAABYlNeKcVlxTlgsJn9RZYGuIgo83GPtPzxKvaz0e3D9yiAAnZl1aBWB4OEp_m49ktE1fB86ZFPaH3zMp8du53ScuD7l2SAk87voMSBPZQI4exh6o98opZgBd9fJOzckEaMe30-g.jpg

Başarılı bir dram filmiydi. Vanessa Kirby'nin oyunculuğu çok iyiydi. Succession dizisinde oynayan Sarah Snook'u da bu filmde görmek güzeldi. :D

• Beğendim
Reactions: Dante
Konusu çok güzel düşünülmüş iyi gözlem yapılmış farklı bakış açısıyla anlatılmış dünyanın kölelik Hali biz. Kaliteli film sonu her ne kadar iyi olmasa da 2 3 kez izledim :D
oncelikle geri donus icin tesekkur ederim -sevgili ruzgar gulu .

meshur bir soz vardir ; time is money. <- benjamin franklin imzali .

konsept olarak bu dedigim meshur ikonik soz'u -> bu filmde, bir nevi tersinden ele almislar ; money is time .

@Bully ekledigin filmi izlemistim ancak suan sahnelerini hatirlamiyorum.
(b) 🙄

saygilar.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Atlas filmini izledim Netflix'te gayet güzel akıcı gitti film. Efektler vs guzeldi. Netflix bu aralar güzel film çıkarmaya başlamış. Macera aksiyon severler izleyebilir.

6/10

• Beğendim
*Atlas filmini izledim Netflix'te gayet güzel akıcı gitti film. Efektler vs guzeldi. Netflix bu aralar güzel film çıkarmaya başlamış. Macera aksiyon severler izleyebilir.

6/10
bunu beklemiyordum . yahu bu filmi ben dun izledim . :ok: :bhr: :X

jennifer'i bu tur filmlerde gormek guzel oldu. kanimca kariyerine sinema dolayli agirlik verseydi, suan nice filmler de izlememiz olasi idi.

kendisinin en ozgun ve en klas isi , eski oynadigi filmlerden biri benim adima. hikayesi bariz noir ancak sinematik olarak asmis cekimlerle bezeli, olaylarin her sekansi fazla derinlikli buldugum filmlerdendi.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
bunu beklemiyordum . yahu bu filmi ben dun izledim . :ok: :bhr: :X

jennifer'i bu tur filmlerde gormek guzel oldu. kanimca kariyerine sinema dolayli agirlik verseydi, suan nice filmler de izlememiz olasi idi.

kendisinin en ozgun ve en klas isi , eski oynadigi filmlerden biri benim adima. hikayesi bariz noir ancak sinematik olarak asmis cekimlerle bezeli, olaylarin her sekansi fazla derinlikli buldugum filmlerdendi.
Netflix şaşırtıyor böyle filmlerle :D

• Aynen
yok ama simdi hatirladim :Z :ok:

filmin ismi ;
upgrade . 10 7,5

birdbox serisi guzeldi. abd ve avrupa versiyonu.

ask ve canavarlari cikaramadim. orj ismi nedir?
Upgrade izledim bana göre idare eder filmdi 5 veririm tabi herkesin zevki farklı :)

Aşk ve canavarlar = Love and Monsters

Aşk ve Canavarlar - Love And Monsters - Beyazperde.com