En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Moskova'nın Şifresi: Temel

Bu filmde iyiydi, çok beğendim. İlk bölümdeki gibi olmasa da yine de iyiydi. Genelde zaten filmlerin ilk bölümleri daha iyi oluyor.

Rocky

İlk kez izlemiş gibi heyecanla izledim filmi. Rocky serisi, çok sevdiğim bir film serisidir. Tekrar tekrar izlemek bile ayrı bir keyif.

Celal ile Ceren

Çok iyi bir filmdi. En azından güldürüyor, o bana yeter. Bazı yerleri vardı, kendimi gülmekten alamadığım. Ben açıkcası iyi bir film olduğunu düşünüyorum. Şahan Gökbakar'dan yine klasik bir film. Komedi konusunda öne çıkabilecek bir yapım ve bunu gişesiyle belli etti. Ben açıkcası bu filme olumlu gözle bakıyorum ve bence çok iyi bir romantik komedi filmiydi.

Haftasonu internet olmayınca birkaç film izleme fırsatım oldu.

İlk olarak District 9 izledim.

Pek beklentim olmayan bir filmdi çünkü uzaylı filmlerinden pek hoşlanmam. Fakat filmi oldukça beğendim çünkü bu filmde diğer uzaylı filmlerinden farklı olarak işin içinde duygu katmayı başarmışlar.

Puanım: 8.5/10

Daha sonra Bruce Almighty izledim.

Jim Carrey, Jennifer Aniston ve Morgan Freeman gibi üç tane birbirinden çok sevdiğim ismin olduğu filmi sevmemek olmazdı. Hem komik hem eğlenceliydi tavsiye ederim herkese.

Puanım: 9/10

Raging Bull izledim 2 gün önce.

Dönemi çok güzel anlatıyor. Robert de Niro yine muhteşem oynamış ve bu filmle aldığı oscarı haketmiş. Joe Pesci de çok başarılıydı.

Fakat senaryoyu yeterince beğenmedim daha farklı sonuçlansın isterdim.

Puanım 7.5/10
@cevaa bu film tam senlik kesin beğenirsin izlemediysen izle. :):)

Raging Bull izledim 2 gün önce.

Dönemi çok güzel anlatıyor. Robert de Niro yine muhteşem oynamış ve bu filmle aldığı oscarı haketmiş. Joe Pesci de çok başarılıydı.

Fakat senaryoyu yeterince beğenmedim daha farklı sonuçlansın isterdim.

Puanım 7.5/10
@cevaa bu film tam senlik kesin beğenirsin izlemediysen izle. :):)

İzleyeceğim filmler arasında vardı heralde, sen beğendiğine göre filmi izleme tarihimi biraz öne alayım, 1 ay içinde izlerim :D