En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Karayıp Korsanları

Uzun bir aradan sonra film izledim: Taken

Açıkçası filme karşı ön yargılıydım ama çok beğendim. Aksiyon filmlerini pek sevmem ama konusu güzeldi. Tabii bir de Liam Neeson farkı. :)

Puanım: 9/10

Uzun bir aradan sonra yeniden film izledim bundan sonra haftada 1 veya 2 film izlemeyi düşünüyorum düzenli olarak. :) (Tabii vize haftasına kadar. :D)

Cinderella Man izledim. Süperdi, çok çok beğendim. Boks filmlerini zaten hep sevmişimdir ama bu en iyisiydi. Russell Crowe adamın dibisin, filmleri gözü kapalı izlenecek kişiler listeme girdi bu filmle iyice. :):)

Puanım: 10/10

Uzun bir aradan sonra yeniden film izledim bundan sonra haftada 1 veya 2 film izlemeyi düşünüyorum düzenli olarak. :) (Tabii vize haftasına kadar. :D)

Cinderella Man izledim. Süperdi, çok çok beğendim. Boks filmlerini zaten hep sevmişimdir ama bu en iyisiydi. Russell Crowe adamın dibisin, filmleri gözü kapalı izlenecek kişiler listeme girdi bu filmle iyice. :):)

Puanım: 10/10

çok güzel film olabilirdi hiçbir film 10/10 u hakketmez bizim bir hoca vardı tam kağıda bile 1 not eksik verirdi sebebini şöyle açıklardı son bir puan benim hakkım derdi :))

filmlerde aynı şekilde 10 puan izleyicinin hakkı :) en iyisi baba filmidir ve bence o da 10 üzeri 9 dur puanı :))

çok güzel film olabilirdi hiçbir film 10/10 u hakketmez bizim bir hoca vardı tam kağıda bile 1 not eksik verirdi sebebini şöyle açıklardı son bir puan benim hakkım derdi :))

filmlerde aynı şekilde 10 puan izleyicinin hakkı :) en iyisi baba filmidir ve bence o da 10 üzeri 9 dur puanı :))

Eğer 10 üzerinden değerlendiriyorsak 10 almayı hakeden filmler de olabilir hiç kimse 10 alamayacaksa 9 puan üzerinden değerlendirelim o zaman. :):)

Neyse yine de tam puan vermeyelim 9.6/10 olsun. :D

Uzun hikaye.. çok güzel bir filmdi sinemada izlenmesi gereken bir film

Star Wars Episode I The Phantom Menace

Eh işte ilk kısımları baya sıkıcıydı ama Anakin reyis çıktıktan sonra güzelleşmeye başladı.

6/10 puanım. :)

Hotel Transilvania 9/10 cok eglenceliydi tavsiye ederim gitmek isteyenlere :)