En Sevdiğiniz Et Türleri Nelerdir?

Sevdiğiniz et türleri nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    10
Konu et çeşitlerinde sen içki çeşitlerini yazmışsın :A
Ben zamanında balık seçmemişim. Şimdi oyladım. Her hafta yiyorum. Türkçe isimlerini bilmiyorum ama özellikle okulda servis edilenler et gibi doyurucu. Kemiksiz dolgun. Patates ve sos ile harika oluyor.

Ek bilgi olsun diye yazdım. :A

Bizim burada çoğu zaman cuma günleri balık oluyor. Yerim bende her hafta. Somonu unutmuṣum, olursa onu tercih ederim. Sebze ile doyurur.

Ek bilgi olsun diye yazdım. :A

Bizim burada çoğu zaman cuma günleri balık oluyor. Yerim bende her hafta. Somonu unutmuṣum, olursa onu tercih ederim. Sebze ile doyurur.
Somonu geçen fazla yemişim yağlı geldi. Tüm gün kötü oldum :A bir dahakine az yerim :A Lax diyoruz biz ve en popüler balık.
Torsk bir diğer popüler olan. Lax ile en pahalıları. Bu da Norveçten genelde. Türkçe ismi Morina balığı (sözlükten baktım). Bunuda çok severim.

Aynen onlar buradada populer. Torsk bizde yeriz. Genelde fırında piṣenlerden. Lax somon zaten.

Norveç lax yaprak et tarzı satılıyor ekmek arası güzel oluyor. Ama çok pahalı.

Son düzenleme:
Aynen onlar buradada populer. Torsk bizde yeriz. Genelde fırında piṣenlerden. Lax somon zaten.

Norveç lax yaprak et tarzı satılıyor ekmek arası güzel oluyor. Ama çok pahalı.
Alıntı etmemişsin bildirim gelmedi :A
Balık çeşitlerimiz çok ama isim bakmaya üşeniyorum :A okulda haftada bir balık yemeği var. Beleşe yiyoruz işte :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Hasta olarak her ṣey para. Çalıṣana indirimli burada. :D

Ben yerim. :A
Tercih meselesi :A
Sosis yemekleri olunca en aç kaldığım gün :A onun vejeteryan versiyonuda kötü.
Balık bile olsa her zaman vejeteryan yemekler var. Bazıları resmen et tadına baya yakın :A

• Güldürdün
Küçük kuşların serçe vs. Onların ızgarası güzel olur çıtır çıtır .

Tavşan Eti birkaç kez yedim çok aramadığım birşey.

Geyik eti yemedim.

Kırmızı et, beyaz et ve balık tercihim. Balık severim levrek somon çupra palamut gümüş alabalık daha çeşidi çok hepsi birbirinden farklı :D

Beyaz ve Kırmızı et tercihimdir. Mangal olursa daha lezzetli olur. Balık olursa en fazla levrek veya çupra. Balık doyurmaz bence tek baṣına. İlla salata ve meze olmalı. Rakı en iyi balık ile gider. Kırmızı ṣarap kırmızı et ile. Beyaz et yemeklerinde hafif bir cocktail veya açık kırmızı ṣarap olabilir.
Helal reyiz bilgini konusturmussun. Rakıya balık giderken et için viski iyi oluyor :D şarap pahalisini icmedigim için bilemedim :D

• Güldürdün
Tercih meselesi :A
Sosis yemekleri olunca en aç kaldığım gün :A onun vejeteryan versiyonuda kötü.
Balık bile olsa her zaman vejeteryan yemekler var. Bazıları resmen et tadına baya yakın :A

Tavuk sosis candır. Diğerlerini dıṣarda yemem.
Vejeteryen mi vegan mı?
------

Küçük kuşların serçe vs. Onların ızgarası güzel olur çıtır çıtır .

Tavşan Eti birkaç kez yedim çok aramadığım birşey.

Geyik eti yemedim.

Kırmızı et, beyaz et ve balık tercihim. Balık severim levrek somon çupra palamut gümüş alabalık daha çeşidi çok hepsi birbirinden farklı :D

Helal reyiz bilgini konusturmussun. Rakıya balık giderken et için viski iyi oluyor :D şarap pahalisini icmedigim için bilemedim :D

Ben viskiyi yemekle içemiyorum. O yüzden ṣarap yazdım. :X

Somonu geçen fazla yemişim yağlı geldi. Tüm gün kötü oldum :A bir dahakine az yerim :A Lax diyoruz biz ve en popüler balık.
Torsk bir diğer popüler olan. Lax ile en pahalıları. Bu da Norveçten genelde. Türkçe ismi Morina balığı (sözlükten baktım). Bunuda çok severim.
Norvec somonu. Sizin orda ucuzdur bizim burda 800 1k gidiyor :D
------

Tavuk sosis candır. Diğerlerini dıṣarda yemem.
Vejeteryen mi vegan mı?
------

Ben viskiyi yemekle içemiyorum. O yüzden ṣarap yazdım. :X
Tadımlık zaten herşey ya :D

• Güldürdün
@dreamy aklıma geldin görseldekini açınca :A açıklamadan anlamışsındır. Gece değilde gündüz bak istersen :A
------

Mesajın varmış meğerse :A demek bizim muhabbet burdanmış :A

ama senin Spoi boş görünüyor bende :A
Bende de görünmüyor. :A

Hâlâ çok korkunç geliyor, eti kendisinin aksine güzeldir umarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi