2023 En Favori (Yabancı) Film | Final | Oppenheimer vs. Poor Things

2023'ün En Favori Yabancı Film'i hangisi olsun?

• Oppenheimer

• Poor Things

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,169
Puanı
860
En Favori Film'de büyük final zamanı. Hangi film 2023'ün favori yabancı filmi seçilsin?

hk2yv4i.png
------

• Beğendim
Reactions: xemrexxx
Finalde bu ikili olmamalıydı. :(

Neyse, Poor Things dedim.

Oppenheimer öyle zayıf gruplara denk geldi ki mecburen hepsinde oy verdim ama bence finalde olmamalıydı. :(

Poor Things

Poor Things

Oppenheimer çok güçlü geldi maalesef. Oscardan sonra burada da kazanacak gibi...

@mesmeso neyseki 2 güne düşürmüşsün. Sonucu belli olan bir anket için 3 gün fazlaydı :A

Bende Poor Things demiştim. Kazanırsa Oppenheimer izlemem gibi ama Poor Things kaybedersede onu izlemeyi düşünüyorum.

Bu Oppenheimer nefreti niye?
Nefretim yok, son 2 tur harici oyladığımı belirtmiştim.
İlk çıktığında süresinin çok uzunluğundan bahsedildi ve bu tarz sevilen filmler genelde sıkıcı buluyorum izlerken. Bende izleme isteği uyandırmadı bundan dolayı. İlerde izlermiyim bilmem ama şimdilik ilgi alanımda değil.

• Güldürdün
Reactions: Bully
Nefretim yok, son 2 tur harici oyladığımı belirtmiştim.
İlk çıktığında süresinin çok uzunluğundan bahsedildi ve bu tarz sevilen filmler genelde sıkıcı buluyorum izlerken. Bende izleme isteği uyandırmadı bundan dolayı. İlerde izlermiyim bilmem ama şimdilik ilgi alanımda değil.
Sebeplerin şimdi makul geldi :A Süresi 3 saat evet.

Peki Poor Things'te ilgini çeken ne oldu? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Sebeplerin şimdi makul geldi :A Süresi 3 saat evet.

Peki Poor Things'te ilgini çeken ne oldu? :A
Buraya kadar ilerlemiş olması yeterli :A demek ki iyi film. Oscar etkinliğinin kemik kadrosu @phoebebuffay @bazinga ve @MasacRE gibi film gurmeleride güçlü rakibe rağmen oyladıklarına göre kötü olma ihtimali yok.

Bi de başrolü iyi ve şimdi baktımda komedi tarafı varmış filmin. Eee ben daha ne isterim :A