En Favori Yabancı Dizi - 5. Tur - Better Call Saul ⚔️ Fringe 📺

Hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Fringe

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Better Call Saul'u 1 bölüm izlesen devamını getirirdin. Yanlış seçim yapmışsın. :A
Fringe’yi 4-5 bölüm izlesen bırakamazsın ama bilim kurgu da çok sevmiyordun gerçi :A

Better Call Saul tam aksine ilk bölümlerde fazlasıyla durgun. Hele Breaking Bad izlememiş birisi için daha da ağır gelebilir :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fringe’yi 4-5 bölüm izlesen bırakamazsın ama bilim kurgu da çok sevmiyordun gerçi :A

Better Call Saul tam aksine ilk bölümlerde fazlasıyla durgun. Hele Breaking Bad izlememiş birisi için daha da ağır gelebilir :A
Tam olarak 5 bölüm izleyip bırakmışım. :A

Gayet vasat bir bilim kurguydu bence, hiç sürükleyici değildi. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tam olarak 5 bölüm izleyip bırakmışım. :A

Gayet vasat bir bilim kurguydu bence, hiç sürükleyici değildi. :A
Bence tıpkı benim komediyle aram olmaması gibi senin de bilim kurguyla aran olmadığı için böyle düşünüyorsun çünkü gerçekten bilim kurgu alanının en kaliteli dizilerinden biriydi :A Başlarda her bölüm farklı bilimsel olay gözükse de zamanla bölümler arası bağlantılar fazlasıyla artıyordu, hele son sezon zaten tam bir distopya. Günün birinde umarım tekrar bir şans daha verirsin :A

147 sayfa entry girilmiş, sosyal medyanın bugünkü kadar aktif olmadığı bir dönemde bir bilim kurgu dizisi adına önemli oran :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence tıpkı benim komediyle aram olmaması gibi senin de bilim kurguyla aran olmadığı için böyle düşünüyorsun çünkü gerçekten bilim kurgu alanının en kaliteli dizilerinden biriydi :A Başlarda her bölüm farklı bilimsel olay gözükse de zamanla bölümler arası bağlantılar fazlasıyla artıyordu, hele son sezon zaten tam bir distopya. Günün birinde umarım tekrar bir şans daha verirsin :A

147 sayfa entry girilmiş, sosyal medyanın bugünkü kadar aktif olmadığı bir dönemde bir bilim kurgu dizisi adına önemli oran :A

Person of Interest için de öyle diyorlar da 20 iyi bölüm izleyeceğim diye 200 bölüm polisiye izleyemem. :A

Bilim-kurguyu filmlerden almak daha mantıklı. Televizyonda çok iyi örnekleri çıkmıyor maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Better Call Saul'u 1 bölüm izlesen devamını getirirdin. Yanlış seçim yapmışsın. :A
BB izledim ama BCS ilgimi çekmiyor nedense pek, zaten daha izlemem gereken çok dizi var. :A Fringe'i değer verdiğim bir kişilik önerdiği için tekrar şans vermeyi düşünüyorum, sarmazsa bırakırım zaten. :A

• Üzücü
Reactions: bazinga

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
@bazinga bu arada Fringe ve Gilmore Girls'ün yanında TBBT'ye de başlamayı düşünüyorum. Onu da eskiden, sanırım 12 yaşlarındayken birkaç bölüm izleyip bırakmıştım. HIMYM kadar sevememiştim o dönem. Şimdi çok sevecek miyim merak ediyorum, beklenti yüksek. :A

Gelecek sezon listeme şimdilik bu 3 diziyi koydum. Bir de Seinfeld'in Netflix'e gelmesini bekliyorum, bir türlü gelemedi. :A

• Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga bu arada Fringe ve Gilmore Girls'ün yanında TBBT'ye de başlamayı düşünüyorum. Onu da eskiden, sanırım 12 yaşlarındayken birkaç bölüm izleyip bırakmıştım. HIMYM kadar sevememiştim o dönem. Şimdi çok sevecek miyim merak ediyorum, beklenti yüksek. :A

Gelecek sezon listeme şimdilik bu 3 diziyi koydum. Bir de Seinfeld'in Netflix'e gelmesini bekliyorum, bir türlü gelemedi. :A
Fringe hariç çok iyi seçimler. :Z

Seinfeld'i sonbahara saklıyorlar herhalde yaz takviminde harcanmaması için. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...