En Favori Yabancı Dizi - 5. Tur - Better Call Saul ⚔️ Fringe 📺

Hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

2344.jpeg

"En Favori Yabancı Dizi - Tüm Zamanlar" Etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Çeyrek final öncesi sıra 5. turda.

Ankette yer alan hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

9mouur2.jpg

Kısaca kurallar:

Bu turdan itibaren eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınız bekleniyor.

@Dosi @Tolstoyevski @Aserat @Özgür @Sherlock @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Mircan Saye @seyfullXh @soo @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @YıldırıM @Burak97 @conino @Abdülhey @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @BesaleT @pompy @elvissman @EnveR @Emin Özaltun @Fks14 @armandos @AteşBöceği @bazinga @eskici @Ahmed @MayısKralı @Gizmen @Silinmiş Üye @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Jonsnow @kerim yavuz @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Mr.At @Nikos litas @ömer karataş @Forumdash @Polat Şaşmaz @Sylvester @takas @Araf @The Barberson @tolgab @Yakamoz-Asi @yigit_00 @-potterhead- @Çiğdem ve ilgili herkes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Better Call Saul :bhr:
Çok izleyeni yok ama çeyrek final görmesini isterim.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
8kisini de izlemedim. Better Call Saul dedim.:A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Fringe. Zamanında 1 bölüm izleyip devamını getirmemiştim ama yakın zamanda tekrar şans vermeyi düşünüyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Better Call Saul'un forumda izleyeni pek olmadığı için yazık olacak gibi duruyor. :( Halbuki güncel devam eden diziler arasında muhtemelen en iyisi, gelmiş geçmiş olarak bakınca da üst sıralarda yer alır zaten...

• Beğendim
  • Üzücü
Reactions: bazinga and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...