2016 En Favori Yabancı Dizi 2016 - Büyük Final: Game of Thrones vs The Flash

Hangisi en favoriniz?

• Game of Thrones - 6. Sezon

Oy: 20 58.8%
  • The Flash - 2. Sezon

Oy: 14 41.2%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Godfather güzel film değil o yüzden bence de çok absürt olur.:A esaretin Bedeli de daha iyi olur.:Z

GF'nin kalitesi tartışılmaya açık değil fakat bence de biraz abarttım zira GoT asla GF düzeyinde bir kaliteye çıkamaz, Esaretin Bedeli demeyelim de Yüzüklerin Efendisi mesela kıyaslamak için daha uygundur. Şimdi adam tutup da Örümcek ADAM'ı Oscar rekortmeni Yüzüklerin Efendisi serisinden daha iyi bulursa, güler geçerler adama. :)

Örümcek Adam tartışmasız en iyi yada en çok sevilen diyelim süperkahraman atv hala örümcek adamın ilk 3 filmiyle reytingleri topluyor senin kafan iyice uçmuş biz seni acilen o uzaya yollayalım @mrt-06 :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,628
Puanı
1,061
flash şampiyon olursa forumda darbe yaşanacaktır arkadaşlar, forum yasalarını ihlal edip C sınıfı diziyi şampiyon yapmanıza izin vermeyeceğiz, genç favori üyeler rahatsız :A @eskici

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben daha çok x-men seviyorum öyle çiğdemin pilli memeli oğlanlı kahramanlarını pek sevmem :A
Şu x-meni @Çiğdem- ile @mrt-06 bi sevemedi bu arada. :A Faruk ayy aman @Forumdash ta 2014 yılindan beri hala izleyecek. :A

örümcek adamı abartıyorsunuz mesajınıda gördükya daha neelr görecez :( :( :( @vadikızı

@Harunnn60 twd yi biz elemiştik malesef ama biz dostuz sonucta yabancıya gitmedi :F
Öyle de canım sanki TWD kim vurduya gitmis gibi olmus.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
GF'nin kalitesi tartışılmaya açık değil fakat bence de biraz abarttım zira GoT asla GF düzeyinde bir kaliteye çıkamaz, Esaretin Bedeli demeyelim de Yüzüklerin Efendisi mesela kıyaslamak için daha uygundur. Şimdi adam tutup da Örümcek ADAM'ı Oscar rekortmeni Yüzüklerin Efendisi serisinden daha iyi bulursa, güler geçerler adama. :)
sen kategorileri karıştırıyorsun cnm örümcek adam yüzüklerin efendisi kategorisinde değil yüzüklerin efendisi harry potter ile aynı kefede gider örümcek adamın kategorisi baman süperman şuanda olan captan america ıronman falan kendi dalında zaten en ünlü süperkahraman örümcek adam abartıyorsun yorumunu görmeyelim :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

valla bana göre en ovarlok film godfatherdır o yüzden senin yorumların komik oluyor.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
overrup olan var bir yanda diğer yanda neresinden tutarsan tut bir şey olamayacak dizi var:F
Sende ekşi sözlük etkisinde kalmışsın bir bölüm bile izledin mi de bu yorumu yapıyorsun :D

İnşallah bir gün seni bir yerinden tutarlar da uçurumdan atarlar. .ss

Sen Overlok dedin diye dedim.:F Gecem hafta POYRAZ mesajında öyle demedin mi.:F
Yok ben ovurrop diyorum ama seninki daha süpermiş. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sende ekşi sözlük etkisinde kalmışsın bir bölüm bile izledin mi de bu yorumu yapıyorsun :D

Senden alıntı yaptığımı düşünerek dedim.:A Sen asıl olansın yine.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,628
Puanı
1,061

kuru iftira 2 bölüm izledim :F ayrıca o pilli oğlana santanacığım dersini vermiş totişine tekmeye basmıştı artık @çiğdem- bakar ona bi :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
flash şampiyon olursa forumda darbe yaşanacaktır arkadaşlar, forum yasalarını ihlal edip C sınıfı diziyi şampiyon yapmanıza izin vermeyeceğiz, genç favori üyeler rahatsız :A @eskici
Oy mu kullan diyorsun bana :A zaten kullanacaktim @MasacRE- ye sözüm vardi gelmisken kullanayim bari :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ayrıca biz Haçlı ittifakının sinema ayağı Oscarı takmıyoruz. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
sen kategorileri karıştırıyorsun cnm örümcek adam yüzüklerin efendisi kategorisinde değil yüzüklerin efendisi harry potter ile aynı kefede gider örümcek adamın kategorisi baman süperman şuanda olan captan america ıronman falan kendi dalında zaten en ünlü süperkahraman örümcek adam abartıyorsun yorumunu görmeyelim :A :A :A

Hayır şu anki kıyaslama için tam isabet bir örnek hatta. Game Of Thrones da tıpkı Yüzüklerin Efendisi gibi kendine has dünyası olan epik bir kurgu. Zaten GoT ile Yüzüklerin Efendisi hep kıyaslanmıştır. Flash ise Örümcek Adam kategorisinde bir yapım olduğuna göre,

Deseler ki Yüzüklerin Efendisi mi daha iyi filmdir? Yoksa Örümcek Adam mı? Komik bir kıyas durumu değil midir bu? :) @mrt-06

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...