2016 En Favori Yabancı Dizi 2016 - Çeyrek Final: The Walking Dead vs The Flash

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• The Walking Dead - 6. Sezon

Oy: 8 40.0%
  • The Flash - 2. Sezon

Oy: 12 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En Favori Yabancı Dizi'de büyük finale adım adım ilerliyoruz...

Artık geriye sadece en favori 8 yabancı dizi kaldı ve amacımız bunların sayısını 4'e indirmek.

Eşleşmeler birbirinden zorlu ve her eşleşmede sadece bir dizi yarı finale yükselecek...

Bu gruptaki diziler:

The Walking Dead - 6. Sezon

The Flash - 2. Sezon

@Danger UA! @Çiğdem- @HeisenBerg @sürgünüm @Titanium @turkuazz @MasacRE- @MEnes @Harunnn60 @Yiğitt @yatutarsa @destere @WesTxCoasT @Aserat @cevaa @xemrexxx @DarkLeqenD @mrt-06 @Cenation @Forumdash @sokak sanati @FaJi @Sherlock @vadikızı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
o ka dizi içinden kala kala bu ikisi mi kaldı skandal.ss walking dead diyorum

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,736
Puanı
710
the walking dead

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
The Walking Dead

@OzaN efendinin oyunları devam ediyor yarışmacının büyük favorisinden taht oyunlarıyla flash ı durdurmaya çalıştı şimdide 2.favorisi walking deadı önümüze sürmüş yıkılmayacaz inş koş flash koş :A :A :A

Sen hani Walking Dead'ciydin, bu sene TWD'yi şampiyon yapcaz deyip duruyordun şimdi dizinin antisi olup çıkmışssın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@OzaN efendinin oyunları devam ediyor yarışmacının büyük favorisinden taht oyunlarıyla flash ı durdurmaya çalıştı şimdide 2.favorisi walking deadı önümüze sürmüş yıkılmayacaz inş koş flash koş :A :A :A
giphy.gif

Kalp kalp kalp♡

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bizi bitirmeye çalışanlara inat finale çıkacağız. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
The Walking Dead izlemiyorum izlemeyi de düşünmüyorum. :A

Ne kadar 2. sezonda biraz çöp olsa da yarım bırakmayı sevmediğimden izliyorum Flash'ı. :A

The Flash diyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 @Çiğdem- gizli operasyon falan mı yönetiyorsunuz The Flash nasıl öne geçti? :A

Yetiş @Harunnn60 :A
Yok artık böyle bir şeyi nasıl düşünürsün! Birisi forumumuzun kraliçesi biri forum yönetimine yıllardır emek vermiş bir şahsiyet, böyle oyunlar mı yapacak?! Tesüflerimi sunuyorum!

The Flash güzel dizi, yorum konusuna bakarsan ne kadar izleyicisi olduğunu görürsün Ozan, hatta daha verecek olan da vardır. TWD maalesef ki bu sezon bize farklı bir şey sunamadı TWD'nin bu sezon hakkı bu kadardır, ne zaman Lost gibi hikayeye farklı bir boyut kazandırılar ha o zaman oyumuzu veririz.

Ayrıca geçtiğimiz yıl TWD artık final görmesin diyen sendin, çoğu bölüm kötü yorumlar yapan da yine sendin hatırlatırım. ;)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok artık böyle bir şeyi nasıl düşünürsün! Birisi forumumuzun kraliçesi biri forum yönetimine yıllardır emek vermiş bir şahsiyet, böyle oyunlar mı yapacak?! Tesüflerimi sunuyorum!

The Flash güzel dizi, yorum konusuna bakarsan ne kadar izleyicisi olduğunu görürsün Ozan, hatta daha verecek olan da vardır. TWD maalesef ki bu sezon bize farklı bir şey sunamadı TWD'nin bu sezon hakkı bu kadardır, ne zaman Lost gibi hikayeye farklı bir boyut kazandırılar ha o zaman oyumuzu veririz.

Ayrıca geçtiğimiz yıl TWD artık final görmesin diyen sendin, çoğu bölüm kötü yorumlar yapan da yine sendin hatırlatırım. ;)
Tamam TWD bitsin ama Flash'ın başlaması hataydı. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@mrt-06 @Çiğdem- gizli operasyon falan mı yönetiyorsunuz The Flash nasıl öne geçti? :A

Yetiş @Harunnn60 :A
The Walking Dead

Sen hani Walking Dead'ciydin, bu sene TWD'yi şampiyon yapcaz deyip duruyordun şimdi dizinin antisi olup çıkmışssın :A
antisi olmadım tabikide @MasacRE- AMA CW kanalı söz konusuysa akan kanlar durur oranın türkiyedeki patronu benim :A :A :A

@OzaN çatlayıp patlasın ayoll @mrt-06 bizim fanlarımız çok var flashcılar ok forumda @cookies @Titanium @turkuazz @vadikızı falan kullanmadıysa flashcılara hatırlatalım
:A :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...