2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Sonuçları | İşte 2019'un En İyi Yabancı Şarkıları

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Aktif olan herkese özelden yazdım. Etkinliğimizde sizide görmek isteriz mesajı attım herkese. :F
Oy gönderen herkesin şarkıları bildiğine emin değilim. Oy fazla kimdeyse ona vermişdirler. :A

Pop Princess Ariana'nın 2. olmasının başka mantıklı açıklaması yok. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oy gönderen herkesin şarkıları bildiğine emin değilim. Oy fazla kimdeyse ona vermişdirler. :A

Pop Princess Ariana'nın 2. olmasının başka mantıklı açıklaması yok. :A

Sonuçları göremiyorlardı öyle bi şey mümkün değil. Çoğu da değiştirmedi zaten oyunu.:A
Zaten Ozan Señorita'yı tanıttı oradan tanıyor bence çoğu.:Z

• Olmamış
Reactions: Ahmed

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hak eden kazandı, yarışmanın açık ara favorisiydi Señorita. :D

Emeklerinize sağlık. :D @sokak sanati @dreamy

Rekor için de tebrikler. :A

Teşekkürler canım. Senin etkinliğinede umarım benzer bir katılım olur.:A Yerlide sanırım en çok Sıla ile Yankı dönemi oy verilmişti ve 49 oy almış. Rekorunuzu alt ettik yabancılar olarak.:Z @dreamy

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and Bully

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Bu Şarkı Benim'de neredeyse elenecek olan şarkının bu etkinlikte birinci olması çok saçma ve absürt duruyor. Gerçi finalist şampiyondan da kötüydü bence, al birini vur ötekine hesabı. O yüzden finalde oy kullanmadım. :A

Hakettiğini düşünmüyorum yani, benim gönlümün birincisi Bad Guy'ı oylayan herkese teşeklürler. Tebrik ediyorum kendi adıma. :bhr:

Emeklerinize sağlık. :D @sokak sanati @dreamy

Şarkılara ettiğin hakaretlerden dolayı olmamış atasım var ama bize teşekkür ettiğin için atamıyorum. O yüzden güldürdü attım.:A Bad Guy Grammyi aldı buda Senorita'nın olsun @dreamy :A
Bence de bunu da Billie Eilish kazanmasın yani. :A Zaten bad guy kendini kanıtlanmış bir şarkı. :A

images

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Emeğinize sağlık,🥳🤩
@dreamy ve @sokak sanati , son derece başarılı bir organizasyondan hakkınızla çıktınız.👏👏👏

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita 👍👌

Uzun süre hafızalarda kalacak,çoğu insanın playlistinde yerini koruyacak bir şarkıydı.

%66 da azımsanmayacak bir oran.

• Beğendim