2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Sonuçları | İşte 2019'un En İyi Yabancı Şarkıları

Aktif olan herkese özelden yazdım. Etkinliğimizde sizide görmek isteriz mesajı attım herkese. :F
Oy gönderen herkesin şarkıları bildiğine emin değilim. Oy fazla kimdeyse ona vermişdirler. :A

Pop Princess Ariana'nın 2. olmasının başka mantıklı açıklaması yok. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
Oy gönderen herkesin şarkıları bildiğine emin değilim. Oy fazla kimdeyse ona vermişdirler. :A

Pop Princess Ariana'nın 2. olmasının başka mantıklı açıklaması yok. :A

Sonuçları göremiyorlardı öyle bi şey mümkün değil. Çoğu da değiştirmedi zaten oyunu.:A
Zaten Ozan Señorita'yı tanıttı oradan tanıyor bence çoğu.:Z

• Olmamış
Reactions: Ahmed
Hak eden kazandı, yarışmanın açık ara favorisiydi Señorita. :D

Emeklerinize sağlık. :D @sokak sanati @dreamy

Rekor için de tebrikler. :A

Teşekkürler canım. Senin etkinliğinede umarım benzer bir katılım olur.:A Yerlide sanırım en çok Sıla ile Yankı dönemi oy verilmişti ve 49 oy almış. Rekorunuzu alt ettik yabancılar olarak.:Z @dreamy

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and Bully
Bu Şarkı Benim'de neredeyse elenecek olan şarkının bu etkinlikte birinci olması çok saçma ve absürt duruyor. Gerçi finalist şampiyondan da kötüydü bence, al birini vur ötekine hesabı. O yüzden finalde oy kullanmadım. :A

Hakettiğini düşünmüyorum yani, benim gönlümün birincisi Bad Guy'ı oylayan herkese teşeklürler. Tebrik ediyorum kendi adıma. :bhr:

Emeklerinize sağlık. :D @sokak sanati @dreamy

Şarkılara ettiğin hakaretlerden dolayı olmamış atasım var ama bize teşekkür ettiğin için atamıyorum. O yüzden güldürdü attım.:A Bad Guy Grammyi aldı buda Senorita'nın olsun @dreamy :A
Bence de bunu da Billie Eilish kazanmasın yani. :A Zaten bad guy kendini kanıtlanmış bir şarkı. :A

images

• Harika
Emeğinize sağlık,🥳🤩
@dreamy ve @sokak sanati , son derece başarılı bir organizasyondan hakkınızla çıktınız.👏👏👏

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita 👍👌

Uzun süre hafızalarda kalacak,çoğu insanın playlistinde yerini koruyacak bir şarkıydı.

%66 da azımsanmayacak bir oran.

• Beğendim