2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 | 1. Tur - D Grubu

Hangi 4 Şarkı Bir Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk saniyelerden bir Nicki havası sezdim zaten. Yarın kıyaslarım ikisini. Sana da sonucu söylerim. :A

Çok büyük kavgaları var. Cardi B Nicki'ye ayakkabı falan fırlattı kırmızı halıda. Kıyaslamaya girersen derin magazin çukuruna girmiş olursun:A

Rahmetli Nicki Patinaj nerdi. Keşke gelsede oy verse. Cardi B en çok onu cezbeder:A

Çok büyük kavgaları var. Cardi B Nicki'ye ayakkabı falan fırlattı kırmızı halıda. Kıyaslamaya girersen derin magazin çukuruna girmiş olursun:A

Rahmetli Nicki Patinaj nerdi. Keşke gelsede oy verse. Cardi B en çok onu cezbeder:A
Magazine ilgim yok ya, aşıyor beni yılanlıklar. :A Kadının ismini ilk kez duydum ama. Cahil miyim acep. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
@dreamy ve @sokak sanati Öncelikle emeğinize sağlık; İsot iyi çalıştın haaaa :A
Tüm gruplarda 4 şarkımı seçtim.
İlerleyen dönemlerde uzun uzuunnnn yorum yaparım :kiki:
Bana da iyi geliyor uğraş edinmek bu yarışmayı. :A

O avatar ne öyle bu arada. 😱
Rica ederiz. Size keyifli bi 5 dakika geçirmek için buradayız Dimi İsot:A @dreamy

@anniegrant sende tam yabancı saki dinleyip yorumlamak isteyecek bi tip var. Oy vermek istersen buyur:A
Keyifli ve kaliteli bir 5 dk eline sağlık tekrardan. :A

• Harika
Daddy Yankee & Snow - Con Calma

Taylor Swift – ME!

Camilla Cabellon - Liar

İyiki yok bana oy attırmaya çalısırdı :A :A :A

• Güldürdün
Giysi yok sandım bir an :A :A :A
38738839_2024121184566630_6145651279164080128_n.jpg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...