2016 En Favori Yabancı Şarkı - 2016 | E Grubu

En fazla 4 Aday Seçebilirsiniz!

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıztüm yıl dinlediğim 4 şarkı var. Helena'yi mı açıp bakayım. Güzel olsa zaten bulup indirirdim.:A Müzik zevkimiz seninle pek uyuşmuyor zaten içim rahat yani:A

Kadın tabi ki:F
bana en ufak sitemin olursa hatirlatacam bu sözu 😉 muzik zevkimiz uymuyor icim rahat diyecem bende top 5 listesi ve yarismalarda 😉

bana en ufak sitemin olursa hatirlatacam bu sözu 😉 muzik zevkimiz uymuyor icim rahat diyecem bende top 5 listesi ve yarismalarda 😉

Dizi zevkimiz dağa çok uyuyor bu gerçek.:A Ben oy vermişim olmuş bitmiş. Napim yani.s.s Hiç dinlemediğim şarkıya oy mu vereyim kimse benden oyda istemedi.:F Çıkarsa 2. Tur telafi ederiz.:Z neyse iyi geceler sizlere..

helenanın yanında anne marie nin rockabye si ile zarayı da gör bir zahmet :)

herkes 4 puana çıkmış yarış şimdi başlıyor @Dosi @Harunnn60 @sokak sanati :)
En azindan Farukkogibi 0 olup karizmayi cizmedik :D
@sürgünüm Helenaya oy veriyoruz :D
@DarkLeqenD Helena
@EFE UYSAL Helena
@Billy Kane Helena
@Aserat Helena
isteyenin 1 yuzu oy vermeyenin 2 yuzu kara :D

@Doğu Helana
@MasacRE- Helena
@MEnes Helana ya veriyoz oy :)
destere simdi gercekten benden bukadar :D

@Çiğdem- @mrt-06 @denizz19 @Doğu @xemrexxx @MEnes @Bully @cookies @MasacRE- @Tolstoyevski @Billy Kane @EFE UYSAL

ilk dört sıradaki bu isimlere gözü kapalı oy verebilirsiniz kalitelerine ben kefilim:) banada güvenmeyip elaleme güvenecek haliniz yok işte oy verin dediysek bir bildiğimiz var :)

Clean Bandit - Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie [Official Video]
Helena Paparizou - Fiesta
Ariana Grande - Into You
David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You

Bu etkinliğe oy kullanmıyorum ama sırf sen istedin diye attım :)
ben istesem atmazdın değilmi sıvacıların yüzkarası :)

@Çiğdem- @mrt-06 @denizz19 @Doğu @xemrexxx @MEnes @Bully @cookies @MasacRE- @Tolstoyevski @Billy Kane @EFE UYSAL

ilk dört sıradaki bu isimlere gözü kapalı oy verebilirsiniz kalitelerine ben kefilim:) banada güvenmeyip elaleme güvenecek haliniz yok işte oy verin dediysek bir bildiğimiz var :)

Clean Bandit - Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie [Official Video]
Helena Paparizou - Fiesta
Ariana Grande - Into You
David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You

ben istesem atmazdın değilmi sıvacıların yüzkarası :)
Bunları dinleyecek vaktim yok şimdilik, senin hatrına verdim oyları, niye yaptım ben de bilmiyorum sanırım oruçlu anımdan yararlandın. :)

anne marie, helena ve zaraya oy atda diğer turlarda seni yine çağırırım gelmişken boş dönme :)

haarikasın dosi ama helenaya yüklenirken zarayı ateşe atmayalım :)

O kadar iyilerse geçerler bu turu. Sonraki turlarda bakarız duruma :A

O kadar iyilerse geçerler bu turu. Sonraki turlarda bakarız duruma :A
bir el at geçsinlerki yukarda bunlara birlikte bakalım elenirlerse yukarılara fok gibi şarkılar çıkar o zaman neye bakacağız :) camış bayons a bakacak halimiz yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...