2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ben bulmadım @xemrexxx bulmuştu emrenin kız versiyonu buda şirret bişeye benziyor
anlıyorda bizimle başakmı geçiyor kız napıyor çözemedim
yarım saattir eva eva diye sayıklıyor hala oy vermemiş
)

dur çivi çiviyi söker en iyisi @Çiğdem- i çağıralım
çiğdem- şu senin hemcinsinin kafasına iki oklava geçir kendine gelsin birde söyle eva simons a oy versin
)

ben bulmadım @xemrexxx bulmuştu emrenin kız versiyonu buda şirret bişeye benziyor
anlıyorda bizimle başakmı geçiyor kız napıyor çözemedim
yarım saattir eva eva diye sayıklıyor hala oy vermemiş
)

Valla Türkçe bilmiyorsa o soruyu anlamasının imkanı yok, birde tam cevabını vermiş.
emreyi sıkıştır bence.

@Titanium 'un dediği gibi troll hesaptır bence de. @xemrexxx 'nin icadı oldugu belli sen de fazla takılma. Pakistanlılar ingilizce bildiği için xemrexxx bu karekteri yaratmış. Ruşça bilse az çok kemkum edebilse rusyadan bi karekter yaratırdı my'yi överdi
trollere gelme destere ingilizce bilmiyorum de geç!

arada bir peştucada konuşuyor kız
hemde dişçiymiş mesley sahibi yani
@xemrexxx bu kadar yalanı üstüste yapamaz beceremez bence emreyide işletiyor olabilir
)
kız hala yukarda oy verme yerinin olmadığını söylüyor @sokak sanati yurtdışına kapatmışmı anketi acaba
öyle bir kötülükte yapmış olabilir

Eva Simons ft. Konshens | Policeman

Ben @xemrexxx'in algısının güçlü oldugunu biliyorum. Ben yokken (ugraşacak kımsesi yokken) boşluktan hesap açmiş
zaten o dönemlerde açacak haberleri de yoktu. Olsa benı muhakkak etiketlerdi
mesleğinin olması profil fotosou olarak diş koymak mı? Al subliminalle inandırmış demek
neyse sen yine g*** kolla derim

ingilizceye hakim olsak kızın ıcığını cıcığını çıkarırım ama işte araştıramıyoruz ayrıntılı olarak

o yüzden ne bulursask bahtımıa artık
yinede @xemrexxx nin işi olduğunu sanmam ya böyle bir kız var ya da twitetrda emreyi işleten biri yoksa bizi işletmek için onca çabaya girmez ayda yılda bir konuşuyor zaten forumda

Tapatalk'ta anket özelliği yok. O yüzden Chrome'den versin. Yoksa sayılmaz .

söyle o zaman chrome dan oy kullansın
senin ingilizcen iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...