2023 En Favori Tatlı mı Dedi Birisi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@The_Erinch abi hayırlı olsun yeni etkinliğin. Foruma girmediğim birkaç günlük süreç içerisinde yarışma duyurulup tatlılar belirlenip etkinlik başlamış bile :A Ben de aday eklemeyi severim bilirsin ama zaten bildiğim, bilmediğim bir sürü tatlı eklenmiş zaten o yüzden burada olsaydım da ekstra bir isteğim olmazdı sanırım :A İlk tur gruplarına oylarımı kullandım bu arada :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@The_Erinch abi hayırlı olsun yeni etkinliğin. Foruma girmediğim birkaç günlük süreç içerisinde yarışma duyurulup tatlılar belirlenip etkinlik başlamış bile :A Ben de aday eklemeyi severim bilirsin ama zaten bildiğim, bilmediğim bir sürü tatlı eklenmiş zaten o yüzden burada olsaydım da ekstra bir isteğim olmazdı sanırım :A İlk tur gruplarına oylarımı kullandım bu arada :D
Erinç tüm kuralları çiğneyip öneri konusunu yarım gün aktif edip hemen oylama başlatmış :A
Çok kapsamlı En Favori etkinlikler olmadığı için tolere edilir. Mini etkinlik nede olsa. Ses eden olmazsa sorun yok :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Erinç tüm kuralları çiğneyip öneri konusunu yarım gün aktif edip hemen oylama başlatmış :A
Çok kapsamlı En Favori etkinlikler olmadığı için tolere edilir. Mini etkinlik nede olsa. Ses eden olmazsa sorun yok :A
Mini etkinlik olduğu için görmezden gelinebilir Dosi hanım. Erinç abinin klasik olayı bu zaten. Hızlıca başlatıp bitiriyor etkinlikleri, daha ne olduğunu anlamadan :A Ama ramazan sonrasında senden beklediğimiz en favori güzel etkinliği böyle aceleye gelmemeli mesela. O etkinlik en ince ayrıntısına kadar incelenerek sürdürülmeli...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,271
Puanı
1,060

Mini etkinlik olduğu için görmezden gelinebilir Dosi hanım. Erinç abinin klasik olayı bu zaten. Hızlıca başlatıp bitiriyor etkinlikleri, daha ne olduğunu anlamadan :A Ama ramazan sonrasında senden beklediğimiz en favori güzel etkinliği böyle aceleye gelmemeli mesela. O etkinlik en ince ayrıntısına kadar incelenerek sürdürülmeli...
Nasılda tanıyor beni :A:A:A Şipşak etkinlik dendiğinde adres ben... detaylı dendiğinde @Dosi ciğim.
(Sessiz sessiz hallediyorum :X:X) Tatlı düşkünü çok forumda,katılım iyi gidiyor :oley:

Bombaya oy verdin mi :A:A:A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Baklava
Soğuk Baklava
Bağdat Tatlısı
Sütlü Kadayıf

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,271
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

:A @The_Erinch Abim şipşaktır yavaşlığı sevmez o yüzden hemen yapıverem demiş ne güzel işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...