En Favori Güzel - 2017 l Yarı Final l GRUP A

Hangi güzel finale çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
berbat oyunlar dönüyor :)

@sokak sanati bu aralar aynı tarafdayiz hep. Dizi yarismandada favorimsin şuan :) bakalim başka favoriler olacakmı.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi bide burası için uğraşacağım.:(
bütün enerjini emir topacına harcarsan buraya harcayacak pilin kalmaz:) böyle yıldızları sayarsn işte :)

Beren'im tabii ki :love1:

@Çiğdem- burada Beren, diğer tarafta Serenay diyoruz canım ona göre :A
hogathayı bilmemde ben serenay demiştim çok sevdiğimdende değil ama yani rakibi şarkıcıların efsanesi sıla ama güzellik başka bir olay o konuda seroş sümüklüsünü geçemez :)

bu pörsümüş kızın ne işi var burada :A

beren kalıyor geriye :A @sokak sanati
beren saat dedin değilmi hogatha bak senin için mert kazmasına bile oy vermiştim o açıdan beroş diyorsun başkada bişey demiyorsun :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bütün enerjini emir topacına harcarsan buraya harcayacak pilin kalmaz:) böyle yıldızları sayarsn işte :)

hogathayı bilmemde ben serenay demiştim çok sevdiğimdende değil ama yani rakibi şarkıcıların efsanesi sıla ama güzellik başka bir olay o konuda seroş sümüklüsünü geçemez :)
Fi'yi izlemeden önce neler neler diyordun Serenay'ıma, unutmadık :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fi'yi izlemeden önce neler neler diyordun Serenay'ıma, unutmadık :A
bir insanın iç güzelliğini keşfetmek zaman alıyor o yüzden biraz geç değer verdim sümüklüye :) ama yinede öyle ilk beşime girecek durumda değil :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

beren saat dedin değilmi hogatha bak senin için mert kazmasına bile oy vermiştim o açıdan beroş diyorsun başkada bişey demiyorsun :)
Beren dedimya ayoll o pörsümüşe oy verirmiyim hiç :A :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...