En Favori Eurovision Şarkısı 2000'ler Şampiyonu We Could Be The Same

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Yazısız kural diyelim. Yazılı kural olmasına gerek yok zaten. Sende hep düzeltiyordun. El atıyordun. Keşke yine el atsaydın.:A
El atıncada söyleniyordunuz. Artık duruldum :A şuan zaten acayip bir durgunluk üzerimde. Uzun aradan sonra gececi olmadım :A Haftalık 40-60 konu açan ben 10u zor tamamlıyorum :F
Sırada beni bekleyen 3 etkinlik var. Yabancı bitsin az bir dinlenme sonrası onlara el atacağım :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
El atıncada söyleniyordunuz. Artık duruldum :A şuan zaten acayip bir durgunluk üzerimde. Uzun aradan sonra gececi olmadım :A Haftalık 40-60 konu açan ben 10u zor tamamlıyorum :F
Sırada beni bekleyen 3 etkinlik var. Yabancı bitsin az bir dinlenme sonrası onlara el atacağım :A

Neden durgunluk geldi sana bee. Özel sıkıntı falan mı. Umarım iyidir her şey yolundadır.:Z
Konu zirvesini geçen hafta ismi lazım değile kaptırmıştın. Bu haftada aynısı olur en fazla. Çok dert etme:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Neden durgunluk geldi sana bee. Özel sıkıntı falan mı. Umarım iyidir her şey yolundadır.:Z
Konu zirvesini geçen hafta ismi lazım değile kaptırmıştın. Bu haftada aynısı olur en fazla. Çok dert etme:A
@Tolstoyevski ilk kez birinci oldu. Durulmamı beklemiş :A
Bilmiyorum ya genel anlamda aşırı yorgunluk var. Bizde tr yaz havası vardı ve havalar birden değişti. Galiba onunda etkisi var. Zar zor kalkıp yemek falan yapıyorum :A dün erkenden uyudum zaten. Güneş gidince enerji de gitti :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bilmiyorum ya genel anlamda aşırı yorgunluk var. Bizde tr yaz havası vardı ve havalar birden değişti. Galiba onunda etkisi var. Zar zor kalkıp yemek falan yapıyorum :A dün erkenden uyudum zaten. Güneş gidince enerji de gitti :A

Türkiye'ye yerleş o zaman. Hep güneş var. Sana tavsiyem bu olabilir:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Seninle çok uğraşacağım daha bekle intikam soğuk yenince lezzetlidir :A MS'ye yansıtmayalım yine de tabii iş başka savaş başka :bhr:

Böyle fırsatları hiç kaçırmam bilirsin :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: cehennet and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Elimde ki tek kozu sana bırakamam.:Z
Neyse konuşarak çumur sıçratmak istemiyorum üzerine.:A
Unutma en güçlü savaşlar karşılıklı nefretle başlar ve ben daha savaşa başlamadım bile, sadece hazırlık aşamasındayız :A

Yürüyorum dikenlerin üstünde...

• Sinir Bozucu

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Unutma en güçlü savaşlar karşılıklı nefretle başlar ve ben daha savaşa başlamadım bile, sadece hazırlık aşamasındayız :A

Yürüyorum dikenlerin üstünde...

Haklıyı ve doğruyu, cesareti ve adaleti Direnişi, onuru biz simgeledik, varsa cesaretiniz gelin Silahınız bombanızla gelin, varsa cesaretiniz gelin

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Dosi yazdıkların için teşekkürler :A
@cehennet 1-2 kişi bile biz bu etkinliğe oy verdik final konusu nerde diye bakabilirdi. O gün pek keyfim yoktu ve etiket yapmayı unutmuşum.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: cehennet and Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@Dosi yazdıkların için teşekkürler :A
@cehennet 1-2 kişi bile biz bu etkinliğe oy verdik final konusu nerde diye bakabilirdi. O gün pek keyfim yoktu ve etiket yapmayı unutmuşum.

Haklısın. Bazen insanın modu düşük olabiliyor. Unutmuş olabilirsin yani. Ben buna asla tepki göstermem. Neticede insanız. Hata yapmakta var bu işin içinde.:bhr:
Benim tepkim altta ki mesajaydi zaten. Sebebinin etiket yapmayı sevmemen olmasına sevindim.:F

Eksik bir şey yok :A @xdragxx etiket etmeyi pek sevmez. Bu da onun stili :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Haklısın. Bazen insanın modu düşük olabiliyor. Unutmuş olabilirsin yani. Ben buna asla tepki göstermem. Neticede insanız. Hata yapmakta var bu işin içinde.:bhr:
Benim tepkim altta ki mesajaydi zaten. Sebebinin etiket yapmayı sevmemen olmasına sevindim.:F
Yok etiket etmeden de üyeler görebilir sonuçta ama etiket etsem iyi olurmuş tabii ki :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yok etiket etmeden de üyeler görebilir sonuçta ama etiket etsem iyi olurmuş tabii ki :A

Valla ben görmedim. Bu sabah aklıma geldi "acaba konuyu açmayı mı unuttu" diye düşünürken buldum konuyu. Hani bir ara kitlememiştin aynısı oldu sandım.:F
Şimdi de üzerinden çok geçmiş. Haberdar etmeli misin emin olamadım.:A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Valla ben görmedim. Bu sabah aklıma geldi "acaba konuyu açmayı mı unuttu" diye düşünürken buldum konuyu. Hani bir ara kitlememiştin aynısı oldu sandım.:F
Şimdi de üzerinden çok geçmiş. Haberdar etmeli misin emin olamadım.:A
Yok bu saatten sonra gören görür zaten olmaz artık etiket :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Etiket etmedin diye saygısızlık yapmışsın. Bundan sonra böyle bir saygısızlık yapmazsın umarım :A

Hepimiz burada oy verirken emek verdik. Emeğimizin olmadığını inkar edemezsin. Senin yanıltman sebebiyle onu söyledim. Sen "etiket bilerek yapmadı çünkü sevmiyor bunda da bir hata yok" dedin. Unutmuş olması bu hatayı örter. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hepimiz burada oy verirken emek verdik. Emeğimizin olmadığını inkar edemezsin. Senin yanıltman sebebiyle onu söyledim. Sen "etiket bilerek yapmadı çünkü sevmiyor bunda da bir hata yok" dedin. Unutmuş olması bu hatayı örter. :A
Yağmurlu havaları sever misin :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
İstediğin cevabı vermiş malum çok uzatıyorsun :A
Aynen unutmuş meğerse. Genelde ben sevmiyorum etlketi sen yap dediği için öyle sandım ama evet hata değil yapmaması. Zorunluluk yok.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İstediğin cevabı vermiş malum çok uzatıyorsun :A
Aynen unutmuş meğerse. Genelde ben sevmiyorum etlketi sen yap dediği için öyle sandım ama evet hata değil yapmaması. Zorunluluk yok.
Çok sevmediğim için unutmam da çok olası aslında :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
  • Güldürdün