En Favori Eurovision Şarkısı 2000'ler Şampiyonu We Could Be The Same

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Manga-We Could Be The Same-ŞAMPİYON

Evet yaklaşık 10 gün süren etkinliğimiz sonucu 2000'lerin en favori Eurovision şarkısı finalde Norveç'lerin iddialı parçası Fairytale'yi 21-18 ile geçen We Could Be The Same oldu.

Alexander Rybak-Fairytale- İKİNCİ

Yarışma oldukça etkili ve çetin geçtiği için üçüncülük anketi de açmaya karar verdik ve bu anketi de 22-18 ile My Number One alarak üçüncülüğü haketti. Dördüncü olan şarkı da Düm Tek Tek oldu.

Helena Paparizou-My Number One- Üçüncü

Hadise- Düm Tek Tek- Dördüncü

Siz değerli üyelerimize bu kısa etkinliğime katıldığınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Eline sağlık @xdragxx güzel eğlendiğimiz bir süreç oldu. Yarı finaller yordu ama zevkliydi :bhr:

Konuna ufak bir dokunuş yaptım. Şimdi olması gereken yerde :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konunun üzerinden dokuz gün geçmiş ama @xdragxx etiket yapmadığı için olsa gerek gözümden kaçmış ve sanırım forumdaki birçok üyenin gözünden kaçmış. Teşekkürler @xdragxx ama teşekkürün etiketle alakası yok, emeğinle alakası var. :D

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
@xdragxx Emeğineze sağlık, Desteklediğim ve birçok kişi için 2010 Yılının Gerçek Kazananı olan Manga kazanmasına sevindim 😊😊😃😊😊😃

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2010 yılında maNga birinci olmadı ama Eurovision anketinde birinci oldu. Tebrikler maNga. :)

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Boşa oy vermek mi :A sende nerden laf çarpacağını şaşırdın :A

Ama sonuçları 10 gün sonra tesadüf eseri öğrendim. Haberdar edilmedik. Oy isterken haber ediliyoruz sonuçlar belli olunca neden edilmiyoruz. Halbuki diğer etkinlikler de sonuçlar için etiket geliyor. İlk kez burada denk geldim ben. Açıklama olarakta "etiket yapmayı sevmiyor " açıklaması geçerli değil.:F

Laf çakmak için yapsam laf çakardım. Mesela " Haklı olmak değilde, doğrunun yanında yer almak bence daha önemli" falan derdim. Benim yaptığım nukte oluyor.:A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ama sonuçları 10 gün sonra tesadüf eseri öğrendim. Haberdar edilmedik. Oy isterken haber ediliyoruz sonuçlar belli olunca neden edilmiyoruz. Halbuki diğer etkinlikler de sonuçlar için etiket geliyor. İlk kez burada denk geldim ben. Açıklama olarakta "etiket yapmayı sevmiyor " açıklaması geçerli değil.:F

Laf çakmak için yapsam laf çakardım. Mesela " Haklı olmak değilde, doğrunun yanında yer almak bence daha önemli" falan derdim. Benim yaptığım nukte oluyor.:A
Nukte ne demek bilmiyorum (b)
Böyle bir etkinlikte oldukça aktiftin oy kullanırken, hiç mi demedin sonucu ne oldu diye :A kazanan konusunda etiket zorunluluğu yok. Ona bakarsan @xdragxx 1 kere tek etiket ediyordu, sonra ben devreye girdim. Herkesin bir stili var. Misal forumda eşitlikte önceki tura bakılıp tur atlama varmış senelerdir ama ben tüm etkinliklerimde tersini yaptım :A Başlarda hepsi tur atladı, şimdide düello yapıyorum. Herkesin stili farklı.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Nukte ne demek bilmiyorum (b)
Böyle bir etkinlikte oldukça aktiftin oy kullanırken, hiç mi demedin sonucu ne oldu diye :A kazanan konusunda etiket zorunluluğu yok. Ona bakarsan @xdragxx 1 kere tek etiket ediyordu, sonra ben devreye girdim. Herkesin bir stili var. Misal forumda eşitlikte önceki tura bakılıp tur atlama varmış senelerdir ama ben tüm etkinliklerimde tersini yaptım :A Başlarda hepsi tur atladı, şimdide düello yapıyorum. Herkesin stili farklı.

Şaka demek. İnce laf gönderme gibi bir şey. Ama tatlı olanından. Laf sokmak gibi değil.:A

Bende diyorum ki forumda etkinliklere hep dahil oluyorum. Hepsinde sonuç için etiketleniyorum. Belli bir kural var demekki. Bu kuralın dışına çıkılmış. Yanlış olmuş olabilir. Ama "ben sevmiyorum etiket yapmayı" denmemeli. Çünkü hepimiz emek verdik. O şarkıları dinledik, vakit ayırdık. Hepimiz sonucu öğrenmek isteriz. Emeğe saygısızlık bu bir yerde. Kendi emeğine de yazık. O kadar uğraştı Ama neticesinde konuşulan şeye bak. Kazananı konuşmak isterdim ben.:D

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ama "ben sevmiyorum etiket yapmayı" denmemeli. Çünkü hepimiz emek verdik. O şarkıları dinledik, vakit ayırdık. Hepimiz sonucu öğrenmek isteriz. Emeğe saygısızlık bu bir yerde. Kendi emeğine de yazık. O kadar uğraştı Ama neticesinde konuşulan şeye bak. Kazananı konuşmak isterdim ben.:D
Benim için yeni bir kelime oldu nukte :A
Kural diye bir şey yok o konuda ama yazdığın yorumlar beni aşar, @xdragxx cevap versin. Ben herzaman etiket eden biriyim. Bu lafın üstüne diyeceğim birşey yok :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Benim için yeni bir kelime oldu nukte :A
Kural diye bir şey yok o konuda ama yazdığın yorumlar beni aşar, @xdragxx cevap versin. Ben herzaman etiket eden biriyim. Bu lafın üstüne diyeceğim birşey yok :A

Yazısız kural diyelim. Yazılı kural olmasına gerek yok zaten. Sende hep düzeltiyordun. El atıyordun. Keşke yine el atsaydın.:A

• Güldürdün