2018 En Favori Dizi 2018 - Büyük Final | Kadın vs Şahsiyet

Hangi dizi kazansın?

• Kadın | FOX

Oy: 22 55.0%
  • Şahsiyet | Puhu TV

Oy: 18 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İzlediğim ve çok beğendiğim bir dizi olduğu için Şahsiyet dedim. Kadın'ı doğru düzgün izlemediğim için hakkında yorum yapmayacağım ama aldığı reytingler ortada. Başarılı bir dizi olduğuna eminim.

Ayrıca sezona damgasını vuran Çukur'u finalde görememek üzücü. Kadın - Çukur finali izlemek isterdim açıkçası. Online platformlarda yayınlanan ve çok daha rahat şartlarda çekilen dizilerle, televizyonda yayınlanan ve her hafta iki saatlik bölüm çıkarmak olan dizileri karşılaştırmak bana mantıksız ve adaletsiz geliyor zaten. Seneye bunlar göz önüne alınır ve farklı bir oylama sistemi olur umarım.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzlediğim ve çok beğendiğim bir dizi olduğu için Şahsiyet dedim. Kadın'ı doğru düzgün izlemediğim için hakkında yorum yapmayacağım ama aldığı reytingler ortada. Başarılı bir dizi olduğuna eminim.

Ayrıca sezona damgasını vuran Çukur'u finalde görememek üzücü. Kadın - Çukur finali izlemek isterdim açıkçası. Online platformlarda yayınlanan ve çok daha rahat şartlarda çekilen dizilerle, televizyonda yayınlanan ve her hafta iki saatlik bölüm çıkarmak olan dizileri karşılaştırmak bana mantıksız ve adaletsiz geliyor zaten. Seneye bunlar göz önüne alınır ve farklı bir oylama sistemi olur umarım.

Yarı finalde karşılaştılar biraz erken oldu o iş. Çok heyecanlıydı ama fark yedi Çukur. Resmen Çukura gömdüler.
Seyirci böyle küfürlü argo dizi sevmiyor anlaşılan. Doğal bir kadının yaşamı daha dikkat çekici :bhr::A @denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...