2017 En Favori Dizi 2017 Sona Erdi! | Kazanan: İçerde

Hak eden kazanmış

Gelecek yıl internette yayınlandıktan sonra Show TV'de verecekler o yüzden.
tvde verilirse daha iyi olur tabi millet para veriyormuş biz beleş bakalım
@Yiğitt

içerdeye tebrikler bu yıl reytingte başarı sağlayan bir dizi seçildi geçen yıl seçilen dizi adı gibi reytinglerde yok olup gitmişti
@MasacRE-

PuhuTV ücretsiz yayınlıyor yani şu an da para ödemeden açıp izleyebilirsin.

eee bunlar paralı izliyoruz diye hava atıyorlardı
İki tane platform var BluTV aylık 10 TL. İçinde yerli-yabancı diziler, belgeseller falan var. Masum'u izlemek için de para lazımdı. Puhu'da eski-yeni diziler, Yeşilçam filmleri var ve ücretsiz.

İki tane platform var BluTV aylık 10 TL. İçinde yerli-yabancı diziler, belgeseller falan var. Masum'u izlemek için de para lazımdı. Puhu'da eski-yeni diziler, Yeşilçam filmleri var ve ücretsiz.
aaa şuan ben beleş izleyebiliyorsam eğer paralı izleyenler enayi yerine çok pardon düşüyorlar sanırım

aaa şimdi doğru anladıysam blu tvde bedava olan şeyi phudan paralı izlediler öylemi

ama parasız izleseler hava atamazlardı
Hayır Masum BluTV'nin kendi dizisiydi başka yerde yok. Gerçi ben de başka bir siteden ücretsiz izlemiştim. Bir de çeşitli yabancı diziler var diğer sitelerden kaldırıyor ki insanlar sadece oradan izlesin.

Aynı şekilde Fi de Puhu'nun dizisi başka bir yerde yok. Ücretli olan BluTV, ücretsiz olan PuhuTV.

BluTV kalitesiyle puhuyu bir mi tutuyorsun?
aa ikisindende anlamıyorum zaten aserat anlatınca biraz anlar gibi oldum

ahh şu dizileri youtubeden izlemek gibisi yok bu kanallar yüzünden oraya yüklenmiyor

aa ikisindende anlamıyorum zaten aserat anlatınca biraz anlar gibi oldum

ahh şu dizileri youtubeden izlemek gibisi yok bu kanallar yüzünden oraya yüklenmiyor
PuhuTV de youtube gibi, gayet iyi. Reklam oluyor biraz ama o artık Youtubeda da var.