2017 En Favori Dizi 2017 Sona Erdi! | Kazanan: İçerde

kirgin-cicekler-400x400.jpg

Gelecek yıl internette yayınlandıktan sonra Show TV'de verecekler o yüzden. :D
tvde verilirse daha iyi olur tabi millet para veriyormuş biz beleş bakalım :A @Yiğitt

içerdeye tebrikler bu yıl reytingte başarı sağlayan bir dizi seçildi geçen yıl seçilen dizi adı gibi reytinglerde yok olup gitmişti :A :A :A @MasacRE-

tvde verilirse daha iyi olur tabi millet para veriyormuş biz beleş bakalım :A @Yiğitt

içerdeye tebrikler bu yıl reytingte başarı sağlayan bir dizi seçildi geçen yıl seçilen dizi adı gibi reytinglerde yok olup gitmişti :A :A :A @MasacRE-
PuhuTV ücretsiz yayınlıyor yani şu an da para ödemeden açıp izleyebilirsin. :A

İki tane platform var BluTV aylık 10 TL. İçinde yerli-yabancı diziler, belgeseller falan var. Masum'u izlemek için de para lazımdı. Puhu'da eski-yeni diziler, Yeşilçam filmleri var ve ücretsiz. :A
aaa şuan ben beleş izleyebiliyorsam eğer paralı izleyenler enayi yerine çok pardon düşüyorlar sanırım :A :A :A

aaa şimdi doğru anladıysam blu tvde bedava olan şeyi phudan paralı izlediler öylemi :F

ama parasız izleseler hava atamazlardı :A :A :A
Hayır Masum BluTV'nin kendi dizisiydi başka yerde yok. Gerçi ben de başka bir siteden ücretsiz izlemiştim. Bir de çeşitli yabancı diziler var diğer sitelerden kaldırıyor ki insanlar sadece oradan izlesin. :A

Aynı şekilde Fi de Puhu'nun dizisi başka bir yerde yok. Ücretli olan BluTV, ücretsiz olan PuhuTV. :D

BluTV kalitesiyle puhuyu bir mi tutuyorsun? :T:
Hayır Masum BluTV'nin kendi dizisiydi başka yerde yok. Gerçi ben de başka bir siteden ücretsiz izlemiştim. Bir de çeşitli yabancı diziler var diğer sitelerden kaldırıyor ki insanlar sadece oradan izlesin. :A

Aynı şekilde Fi de Puhu'nun dizisi başka bir yerde yok. Ücretli olan BluTV, ücretsiz olan PuhuTV. :D
aa ikisindende anlamıyorum zaten aserat anlatınca biraz anlar gibi oldum :F

ahh şu dizileri youtubeden izlemek gibisi yok bu kanallar yüzünden oraya yüklenmiyor :A