2015 En Favori Dizi 2015 Başlıyor!

hayırrr sen konuda yoktun mrt-06 ve yakamoz asi yazıyordu @OzaN seni sonradan eklemiş gelince sor açıklasın :A:A:A
İftira atma admine ben konuların sonradan düzenlenip düzenlenmediğini kontrol edebiliyorum suçunu kabul et. :A

İftira atma admine ben konuların sonradan düzenlenip düzenlenmediğini kontrol edebiliyorum suçunu kabul et. :A
hayırrr :A:A:A
ben yorum yazarken senin adın yoktu ben çıkınca seni etiket yapmıs sanada bildirim gelmiş senin kontrol etmene önlem alması normal
sana çaktırmadan yapmış haliyle adını unuttuğunu belli etmemek için:A

ben yorum yazarken senin adın yoktu ben çıkınca seni etiket yapmıs sanada bildirim gelmiş senin kontrol etmene önlem alması normal
Ay tamam dediğin gibi olsun senle uğraşılmaz. :F

birçok diziyi severim ama en çok beğendiklerimi sayarsam aramızda kalsın, bugünün saraylısı, güzel köylü, galip derviş, karagül, karadayı da olabilir

Ben foruma giremedim bile konuyu açtıktan sonra. :D

@Bully u etiket yapmışmıydın ayol onun cevabını versene çünkü ben yorum yaparken bully yazmıyordu ozaman başka yönetici düzeltmiş konunu :F
Kız sen ne laftan anlamaz dik kafalı inatçı bir şeysin öyle Ozan beni konuya etiketlemiş senin gözünden kaçmış işte kabullen artık. :D

Başka bir yönetici konuyu düzenlese bana etiket bildirimi gelmezdi diyorum sen illa benim dediğim olacak diyorsun. :F

Kız sen ne laftan anlamaz dik kafalı inatçı bir şeysin öyle Ozan beni konuya etiketlemiş senin gözünden kaçmış işte kabullen artık. :D

Başka bir yönetici konuyu düzenlese bana etiket bildirimi gelmezdi diyorum sen illa benim dediğim olacak diyorsun. :F
ozan açıklama yapmamış yapana kadar beni suçlayamazsın kör değilimya ayol adın yoktu işte :A:A:A

ben 2014 oylamada duygusal davranmıştım sevdiğim dizilere öncelik verip sevmediklerimi gerilerde tutmuştum 🙄🙄🙄

bu sezon performanslara göre değerlendiricem zaten bu etkinliğin amacıda 2015 yılınd başarılı olmuş dizilerin seçilmesinden yana
yani izlediğim dizileri kayırmayacam sevmediğim dizileride geride tutmayacam genel olarak başarılı sevilmiş dizileri ön pilanda tutup
başarısız olmuş dizileri geride tutucam adalet önemli :bhr::bhr::bhr:

Forumda en kapsamlı etkinliklerden,her sene önceden favoriler belirleniyor,Benim Adım Gültepe`nin ismi çok geçiyor,ama ne olur bilinmez.Vadi yine fanlarıyla büyük favorilerden.Bundan başka finalist Karadayi ve sempatik dizi "Poyraz Karayel" de en çok göze batan diziler.
Etkinlikde emeği geçen Atacan,Kaan,Ozan,Yakamoz- Asi ve diğerlerine teşekkürler. Hayırlı olsun şimdiden.

Paramparça veya kara ekmek kazanmali :love1:

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumda en kapsamlı etkinliklerden,her sene önceden favoriler belirleniyor,Benim Adım Gültepe`nin ismi çok geçiyor,ama ne olur bilinmez.Vadi yine fanlarıyla büyük favorilerden.Bundan başka finalist Karadayi ve sempatik dizi "Poyraz Karayel" de en çok göze batan diziler.
Etkinlikde emeği geçen Atacan,Kaan,Ozan,Yakamoz- Asi ve diğerlerine teşekkürler. Hayırlı olsun şimdiden.
Kısa ömürlü diziler çok uzun süre varlık gösteremiyor galiba. Benim Adım Gültepe'ye desteğim sonsuz, ama yeni dizilerden anca Poyraz Karayel veya Paramparça finale çıkar.

Kısa ömürlü diziler çok uzun süre varlık gösteremiyor galiba. Benim Adım Gültepe'ye desteğim sonsuz, ama yeni dizilerden anca Poyraz Karayel veya Paramparça finale çıkar.
paramparça tarzı aile-dram dizileri böyle oylamalarda pek fazla öne çıkamıyor benim gördüğüm.Ö.B.G.Z. dışında şimdiye kadar başaran da yok gibi.O yüzden işi zor:)