En Favori 90'lar Şarkısı | 1.Tur | G Grubu

Hangi 7 Şarkı 2.Tura Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahah aa hep böyleydin zaten etiket listesinde :F Hem thequuer , Harun , 1-2 kişi daha hiç yokmuş etiket listelerinde yeni fark edip ekledim :F

Ayrıca etikette en başta @sokak sanati en sonda sen varsın şöyle düşünün ikinizin ortasında aranızda forum üyeleri kalmış :F Yani forum üyelerinin başını @sokak sanati kıçınıda sen tutuyorsun @destere
:A :A :A

Çok teşekkürler cnm tam 180 şarkı 10 yıldan çıkardım . Baya zahmetli bir etkinlik oldu uzunda sürücek gibi biraz ama çocukluğumuza yer edinmiş tüm şarkılara yer verdim elimden geldince :Z:Z:Z

forum üyelerinin kıçında ne işim var o nasıl söz hogatha :))

benden laf çıkmaz onlara söylemem iyiki etiketlememişsin isimlerini:) sana darılırlardı

@Thequeer @Harunnn60 sizide etiketlememiş hogatha yukardaki mesajıda bir itiraftır haberiniz olsun :)

Tarkan - Şımarık
Ayna - Akdeniz
Nilüfer - Çok Uzaklarda
Burak Kut - Yaşandı Bitti
Şebnem Ferah - Bugün
Candan Erçetin - Sevdim Sevilmedim
Ferdi Tayfur - Çeşme
tarkan la burak kut kadar başına taş düşsün :) ne pis seçimlerin var ya sen MS de de böyleydin aslında sonradan bozulmadın yani eski halindende hayır yoktu :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

benden laf çıkmaz onlara söylemem iyiki etiketlememişsin isimlerini:) sana darılırlardı

@Thequeer @Harunnn60 sizide etiketlememiş hogatha yukardaki mesajıda bir itiraftır haberiniz olsun :)

tarkan la burak kut kadar başına taş düşsün :) ne pis seçimlerin var ya sen MS de de böyleydin aslında sonradan bozulmadın yani eski halindende hayır yoktu :)
90'lar deyince akla gelen ilk şarkılardan bunlar, seçmezsek ayıp olur :A İleriki turlarda bakarız duruma rakiplerine göre :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aaa kabusun geri döndü @Harunnn60 :Z:Z:Z @Yiğitt @sokak sanati yavaş yavaş oylayalım 3 gün süre zarfında beyler :Z:Z:Z

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Tarkan
Şebnem Ferah
Demet Sağıroğlu
Candan Erçetin
Nilüfer