En Favori 90'lar Şarkısı | 1.Tur | A Grubu

Hangi 7 Şarkı 2.Tura Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Erkin KORAY - Çöpcüler
Yıldız Tilbe - El Adamı
İbrahim Tatlıses - Bir Kulunu Çok Sevdim
İbrahim Erkal - Canısı
Ali Güven - Yolcu
Emre Altuğ - İbret i Alem
Hakan Peker - Bir Efsane
Diğer gruplarıda oyla Kütük bey :A B grubunda Dumanın burda da yardıma ihtiyacı var :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dinleye dinleye gidiyorum acelen ne :A Yalnız internet o kadar kötü ki şarkı bile dinleyemiyorum yoksa öğlen çoğunu çıkaracaktım aradan :A
İnternetine suç atma forum yavaş mesala forum kasıyorken başka bir site aç oralarda sorun olmadını görücen :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  1. Hakan Peker - Bir Efsane
  2. İbrahim Erkal - Canısı
  3. *Emre Altuğ - İbret i Alem
  4. Çıtır Kızlar - Çıtır kızlar
    Erkin KORAY - Çöpcüler
  5. Yıldız Tilbe - El Adamı
    Seyyal Taner - Alladı Pulladı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hakikatten eltim hiç @Bully’i anmadı. :A
1 defa sormuştu neden gitti diye onu merak etmekten sayar şimdi @destere :A :A :A
gelir gelmez ilk işim @Bully i kolaçan etmekti baktım yok! bir üzüldüm bir üzüldüm, üzüntüden üç gün üç gece horon teptim :)
herkesin üzüntüsü farklı oluyor tabi ben üzüntümü içime atamıyorum pek, anında belli ederim :)

ben daha haziran başında forumdan ayrılmadan önce @Bully kayıplara karışmaya başlamıştı bir gün uğruyordu dört gün uğramıyordu yani sos vermeye başlamıştı:) sanırım reel hayatın yoğunluğudur ayrılış sebebi ,
burdan sağlık sorunlarıyla alakalı ayrılan arkadaşlar olunca endişe ederim onun dışında giden arkadaşlar elbet bir gün işlerini halledip döneceklerdir:)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gelir gelmez ilk işim @Bully i kolaçan etmekti baktım yok! bir üzüldüm bir üzüldüm, üzüntüden üç gün üç gece horon teptim :)
herkesin üzüntüsü farklı oluyor tabi ben üzüntümü içime atamıyorum pek, anında belli ederim :)

ben daha haziran başında forumdan ayrılmadan önce @Bully kayıplara karışmaya başlamıştı bir gün uğruyordu dört gün uğramıyordu yani sos vermeye başlamıştı:) sanırım reel hayatın yoğunluğudur ayrılış sebebi ,
burdan sağlık sorunlarıyla alakalı ayrılan arkadaşlar olunca endişe ederim onun dışında giden arkadaşlar elbet bir gün işlerini halledip döneceklerdir:)
Açıklamaların için teşekkürler. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Açıklamaların için teşekkürler. :)
Yaa öyle uzun aralar verirken bir düşün ya bir gün Atacan İle Çiğdemi de Kaan gibi gelince bulamazsam diye :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yolcu ve Alladı Pulladı eşit oy aldılar . Düello yok ikisi de 2.Tura yükseldi .

2.Tura Çıkanlar . Yarın diğer yeni 6 grup gelecek . İlginiz için teşekkürler :bhr:

Ali Güven - Yolcu
Hakan Peker - Bir Efsane
İbrahim Erkal - Canısı
Seyyar Taner - Alladı Pulladı
Yıldız Tilbe - El Adamı
Erkin Koray - Çöpçüler

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa @mrt-06 bu destere gelecek kış ayında geldiğinde bizi bulamasın alıp başımızı gidelim ayoll :A :A :A
Yolcu ve Alladı Pulladı eşit oy aldılar . Düello yok ikisi de 2.Tura yükseldi .

2.Tura Çıkanlar . Yarın diğer yeni 6 grup gelecek . İlginiz için teşekkürler :bhr:

Ali Güven - Yolcu
Hakan Peker - Bir Efsane
İbrahim Erkal - Canısı
Seyyar Taner - Alladı Pulladı
Yıldız Tilbe - El Adamı
Erkin Koray - Çöpçüler
çıtır kızlar çıtırdıyor elenmiş :) bir torpil geçeydin çıtırlara :)