2010 En Favori 2010 Çeyrek Final: KoЯn vs King08

Hangisi Yarı Finale Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

fructose

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
korn'a katılarak muhammede oy verdim
görüşünde kendince haklı olabilirsin ama bunu bu kadar rahat nasıl söyleyebiliyorsun?hiç karşımdaki kırılır mı üzülür mü kabalaşıyor muyum yok...tamam o da bunu söylüyor ama kırıcılaşmanın anlamı yok...neyi nerede söyleyeceğimize dikkat edelim.bunu sadece doğan değil orada bu King08 nickli arkadaşa bu laf gitse onu da savunurdum endişelenilmesin.

King08'in de bu kadar ilerlediğine göre çok iyi biri olduğuna eminim ama öz kardeşimden daha yakın kuzenim doğan'a gitti oyum.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
görüşünde kendince haklı olabilirsin ama bunu bu kadar rahat nasıl söyleyebiliyorsun?hiç karşımdaki kırılır mı üzülür mü kabalaşıyor muyum yok...tamam o da bunu söylüyor ama kırıcılaşmanın anlamı yok...neyi nerede söyleyeceğimize dikkat edelim.bunu sadece doğan değil orada bu King08 nickli arkadaşa bu laf gitse onu da savunurdum endişelenilmesin.

King08'in de bu kadar ilerlediğine göre çok iyi biri olduğuna eminim ama öz kardeşimden daha yakın kuzenim doğan'a gitti oyum.
Ya Akın iyi niyetini anlıyorum ama benim adımın geçtiği her yerde bana laf sokulmuyor...Lütfen,lütfen biraz sakin ol.

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
26
Puanı
169
Ya arkadaşım bır ınsan kıralcağı halde oyle bir şey söylüyorsa onda hata vardır sen korn'nun ne dediğine baktığına emınmısın kıng benden daha fazla hak ediyor diyor bende ona katılarak dedim bunda ne var ya hem usta'm bana her şeyi söyler uyarır benı sen merak etme ..!

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Ya arkadaşım bır ınsan kıralcağı halde oyle bir şey söylüyorsa onda hata vardır sen korn'nun ne dediğine baktığına emınmısın kıng benden daha fazla hak ediyor diyor bende ona katılarak dedim bunda ne var ya hem usta'm bana her şeyi söyler uyarır benı sen merak etme ..!
Akın buna benzer bir olayı Zahide ile de yaşamıştı ödü çıkar biri bana laf etti diye ama işte böyle düşüncesiz olabiliyor bazen.

Bana oy verilmedi diye kırılacak kadar çıtkırıldım değilim asla.Anketteki adaletli seçimin için de ayrıca tebrikler :) Paranormalliğin hakkını veriosun :D

King08

Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Korn sitetedeki en değerli kişilerden bir tanesi onun burada bir çekişmeye girmek her ikimizede yakışmaz bizi bilen bilir kimseye kanıtlyacak bir amacımız yok :)
ZAten oy verenlerde ortamı kızıştırmak için sürekli geride olana oy veriyorlar :D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Korn sitetedeki en değerli kişilerden bir tanesi onun burada bir çekişmeye girmek her ikimizede yakışmaz bizi bilen bilir kimseye kanıtlyacak bir amacımız yok :)
ZAten oy verenlerde ortamı kızıştırmak için sürekli geride olana oy veriyorlar :D
İşte "bu turun galibi benim" diyen kişi (beni övdüğü için asla söylemem) bütün oylar helal olsun sana diyorum... (En büyük faktör yazım yanlışlarındkai büyük ölçüde azalma :D)

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Sağolasın abi :) Oyuna layık olabilmek benim için önemini belirtmeme gerek yoktur herhalde.

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Yanlış anlaşılmaya maruz kalmak istemiyorum.Genel konuşuyorum.Çok mu gerekli bişeydi?Olmayınca olmuyor muydu?

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Öneri sunuldu ve kabul edildi,edilmeseydi işkence yoluyla yaptırılmayacaktı.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
%52'lik oy oranıyla Korn yarı finalde. Tebrik ederim.
Diğer kazananlardan daha fazla oy toplayan King08'i de ayrıca tebrik ederim.