2010 En Favori 2010 Çeyrek Final: KoЯn vs King08

Hangisi Yarı Finale Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Daha fazla oy alan yarı finalist olacaktır.
Buraya kadar yükseldikleri için ikisini de tebrik ederim.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Kendime asla oy vermeyeceğim gibi,turu benden daha fazla hak eden King'e gitti oyum :)

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Şikayet kutusu olsaydı inanın oraya yazacaktım ama malesef buraya yazma durumunda kaldım.Konusu geçen arkadaşlardan da özür dilerim bilirler ki tartışma yaratacak olaylara girmem sakin bi insanımdır beni tanımayanlar niye böyle bi mesaj yazdın konuyu kirlettin demesinler beni bilen biliyor.
Sorum çok açık ve net bu anketin açılma sebebini veya hangi düşünce ile yapıldığını bilmiyorum.Konu nedir?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şikayet kutusu olsaydı inanın oraya yazacaktım ama malesef buraya yazma durumunda kaldım.Konusu geçen arkadaşlardan da özür dilerim bilirler ki tartışma yaratacak olaylara girmem sakin bi insanımdır beni tanımayanlar niye böyle bi mesaj yazdın konuyu kirlettin demesinler beni bilen biliyor.
Sorum çok açık ve net bu anketin açılma sebebini veya hangi düşünce ile yapıldığını bilmiyorum.Konu nedir?
https://fav10.net/f479/en-favori-uye-yarismasi-t56547.html

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4-4'lük iki kişinin eşleşmesinde durum 4-4 olsun diye King08'e verdim oyumu :)
Ama Doğan'ın bu turu geçeceğini düşünüyorum :)

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Tekrar söylüyorum,bu turu Muhammed benden daha fazla hak ediyor.Bana oy vermeyenler benim gözümde daha adaletli.Verenlere de teşekkür ederim,saygınızı kazandığımı görmek benim için güzel.

Doğuhan,bu ankette ters bir şey yok,bu bir yarışma.Ben sonraki turları genel bir anket şeklinde yapmayı düşünüyordum,fakat yarışmanın kontrolünü Ozan'a devrettim ve o da birebir eşleşmeyi uygun görmüş.Eşleşme kurayla yapılıyor,biz King ile hangimiz daha güçlüyüz kapışmasına girmedik.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birebir eşleşmeyi uygun görmüş demişsin de ben senin yazdığından bunu çıkardım. Kendi ürettiğim birşey değil :D Yanlış anladım sanırım, neyse olan oldu artık. :)

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Benim de baştaki fikrim buydu da sonradan daha farklı bir sistem geliştirmiştim.Ama olsun ne yapalım :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir dahakine onu uygularız artık :)
Bu yarışma bittikten sonra daha farklı yarışmalarda yapabiliriz bu tarzda. Ama bu sefer üyeler değil de üyelerin aday gösterdiği bişeyler gibi :D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Tükürdüğümüzü yalamayalım,bu sistemle devam.

Bunun avatarlısını,imzalısını falan planlamıyor değilim.