2023 En Favori Şarkı 2023 Başlıyor!

Neyin tuzağı?:)

Kendisi gitmiş galiba. Biz klasik emojiye dönelim :A
Doğru söylediğim bir şeyin yalan olduğuna ısrar edilmesine gıcık kaparım :A Verdiğin jet yanıttan sonra beni yalancı yaptın, bundan ala tuzak mı olur :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Doğru söylediğim bir şeyin yalan olduğuna ısrar edilmesine gıcık kaparım :A Verdiğin jet yanıttan sonra beni yalancı yaptın, bundan ala tuzak mı olur :A
Yoo ben sadece doğruları yazdım :A
Tuzaklık yok. Hissettiğimi yazdım
Neyse başa sarmayalım :A

Son şarkı önerme tarihi 14 Ekim

bende öneride bulunayım
aydın aydından eşeğim benim adlı muhteşem çalışma

2024 şarkısıymış. Seneye öner ama tıklamadan kaybeder gibi.

Müziği güzel (elektro müzik tarzı kısımları)
Sözleri klişe gibi. Daha önce duyduğumuz şarkılarda. Bilindik sözler

Fav10.net'in artık gelenekselleşen en favori etkinliklerinden biri haline gelen "En Favori Şarkı" bu yıl 13. kez düzenlenecek. 4. Kez yine Dosi yani benim tarafımdan düzenlenecek.

En Favori Şarkı 2023'te, top listelerde varlık gösteren şarkılar, en favori olabilmek için yarışacak.

Önümüzdeki haftalarda start vereceğiz :Z

En Favori Şarkı Tarihi

2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

2016'nın Kazananı: Sıla- Afitap
2016'nın Finalisti: Simge - Yankı

2017'nin Kazananı: Sıla - Yan Benimle
2017'nin Finalisti: Sezen Aksu - İhanetten Geri Kalan

2018'in Kazananı: Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
2018'in Finalisti: Simge - Öpücem

2019’un Kazananı: Merve Özbey – Yaramızda Kalsın
2019’un Finalisti: Buray – Tac Mahal

2020'nin kazananı Sezen Aksu - Ben De Yoluma Giderim
2020'nin Finalisti: Ziynet Sali - Kalbim Tatilde

2021'in Kazananı: Edis - Martılar
2021'in Finalisti: Edis - Arıyorum

2022'nin Kazananı: KÖFN - Bi’ Tek Ben Anlarım
2022.nin Finalisti: Tarkan - Yap Bi Güzellik

Not: Hit olmuş eksik şarkıları belirtebilirsiniz veya lyric/klipsiz şarkılar eklenmişse belirtiniz. O tarz şarkılar yer almayacak. İddialı olmayan şarkıları ayıklamaya çalışacağız.

İlk turlarda videosuz anket ayarlanacaktır)​

Olası yarışacak şakılar:

Alfabetik sıraya göre

Ajda Pekkan - Aşklayalım (Yeni)
Aleyna Kalaycıoğlu ft. Acun Ilıcalı - Dominik (Yeni)
Aleyna Tilki - Başıma Belasın
Alizade & BEGE 7/24
Bengü - Veto
Bilal Sonses - Ardından
Bilal Sonses - Cereyan
Bilal Sonses - Şekerparem
Burak Bulut ft. Ebru Yaşar - Kehribar (Yeni)
Burak Bulut ft. Eda Sakız - Bu Aşkın Katili Kim? (Yeni)
Burak Bulut ft. Kurtuluş Kuş - 2L (Yeni)
Burak Bulut ft. Kurtuluş Kuş - Aşk Bana Yaramıyor (Yeni)
Burak Bulut ft. Kurtuluş Kuş - Yeniden Doğar Mı Güneş? (Yeni)
Burak Bulut&Kurtuluş Kuş-Manolya
Burak King ft. Aleyna Kalaycıoğlu - İstanbul (Yeni)
Burcu Güneş - Kör Kuyular (Yeni)
Derya Uluğ - Nefes (Yeni)
Derya Uluğ - Şansım Olsun (Yeni)
Derya Uluğ ft. Asil Gök - Yansıma (Yeni)
Doğu Swag ft. Aleyna Tilki - Bir Gün Ol Yerimde
Eda Sakız ft. İrem Derici - Papatya (Yeni)
Edis ft. Baran Mengüç - Ayyaş (Yeni)
Edis ft. Gülşen - Sor (Yeni)
Emir Can İğrek - Boşuna Nefes Tüketme (Yeni)
Emrah Karaduman ft. Merve Özbey - Bir İmkansız Var
emre aydın - Fırtınam (Yeni)
Fatih Bulut - Kurban Olduğum (Yeni)
Feride Hilal Akın - Filme Gel (Yeni)
gripin - İçinde Tutma (Yeni)
Güneş - Haydi Gel Benimle Ol
Hadise - Feryat (Yeni)
Hadise - Sevmiyo (Yeni)
Halodayı & Azer Bülbül - Aman Güzel Yavaş Yürü
Hande Yener - Benden Bir Tane Daha Yok (Yeni)
Hande Yener - Çatla
Hande Yener - Hop Hop (Yeni)
İdo Tatlıses - Bi Tek O Var (Yeni)
İkilem - Aç Bu Şarkıyı (Yeni)
İrem Derici - Alıştım Zehrine (Yeni)
İrem Derici - Yaz Günü (Yeni)
İsmail YK - Hey Siri
Kenan Doğulu ft. Arman Aydın & Arem Özgüç - Rüya (Yeni)
KÖFN - Al Aramızdan (Yeni)
KÖFN - Popstar (Yeni)
KÖFN ft. Simge - Yakışıklı (Yeni)
Kubilay Karça - Celladına Aşık
Mabel Matiz - Aferin (Yeni)
Mabel Matiz - Bahçemin En Zor Gülü (Yeni)
Mabel Matiz - Müphem (Yeni)
Mabel Matiz - Numaracı (Yeni)
Mabel Matiz ft. Kardelen - Severim (Yeni)
maNga ft. Ezgi Arıkan - Uzun İnce Bir Yoldayım (Yeni)
Melek Mosso - İlletim (Yeni)
Melek Mosso - Mesele Belli (Yeni)
Melike Şahin - Diva Yorgun (Yeni)
Melike Şahin - Pençe (Yeni)
Melike Şahin ft. Hey! Douglas - Sarıl Bana (Yeni)
Melis Fis - Gülü Sevdim Dikeni Battı (Yeni)
Melis Fis ft. Borqy - Kimler Kimler (Yeni)
mor ve ötesi ft. Aleyna Tilki - Yaz Yaz Yaz (Yeni)
Murda ft. Hadise - Sen Dönene Kadar
Mustafa Sandal - Tamam Tamam (Yeni)
Nazan Öncel - Esme (Yeni)
Rast ft. Semicenk - Canın Sağ Olsun (Yeni)
Reynmen - Cehennem (Yeni)
Sefo ft. Simge - Görmem Böylesini (Yeni)
Seksendört - Yara (Yeni)
Semicenk - Fark Ettim (Yeni)
Semicenk - Geri Dönemedim (Yeni)
Semicenk - Mesafe (Yeni)
Semicenk ft. Doğu Swag - Pişman Değilim
Semicenk ft. Reynmen - Yana Yana (Yeni)
Sertab Erener ft. Ozbi - Kumsalda (Yeni)
Sıla - Arz (Yeni)
Simge - Harcandıkça (Yeni)
Teoman - Nevrozumun Zindanı (Yeni)
Tuana - Nereye (Yeni)
Zerrin Özer - Basit Numaralar
Zerrin Özer - Yamalı Yüreğim (Yeni)
Zeynep Bastık - Eyvah

Listeye Eklenebilecek Aday Şarkılar : Feride Hilal Akın & Murat Dalkılıç - Can, Funda Arar - Boşver, Melike Şahin - Dön Ne Olur, Göksel - Sen Varsın, Mustafa Ceceli & Bengü - Zaman, Buray & Ceren Gündoğdu - Beni Affet, Burcu Güneş - Anıları Yak, Cem Adrian & Derya Bedavacı - Viran, Mabel Matiz - Fırtınadayım, Berkay - Sonunda, Gripin - Yanımda Kal - (Alpay'a Saygı), Sefo - Veda Saati, Ziynet Sali - Aşığım Fena (Akustik), Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş - Hiç Unutma, Gülben Ergen - En Güzel Misafir, Merve Özbey - Sahi, Tekir - Yarem, Ceylan Ertem & Buray - Gitme, Sinan Akçıl & İrem Derici & Mustafa Ceceli - Efkar Gecesi, İkilem - Kördüğüm, Yüzyüzeyken Konuşuruz - Durmaz Akar, Soner Sarıkabadayı - Seviyo muyuz?, Emir Can İğrek - Çağır, Koray Avcı - Yan, Aynur Aydın - Öldürdüm Bizi, Ziynet Sali - Duy İstanbul, Mustafa Ceceli & Ekin Uzunlar - Yolları Aşamadım, Murat Boz - Derin Mevzular, Mabel Matiz - Uçkun, Simge & Ozan Bayraşa - Çapkınca, İrem Derici - Bitter, Bora Duran - Gamsız, Burcu Güneş - Şerefine, Sezen Aksu - Kıra Döke, Betül Demir - Geceye Tiryaki, Oğuzhan Koç - Yok mu?, Çağrı Telkıvıran & Simge - Ruhum Esirin, Emre Altuğ - Yanabilir Her Şey, Bengü - Mesajın Var, Pinhani - Sakinleştim, Funda Arar - Son Bir Şarkı, Murat Boz - Gözdeki Maviye, İkilem - Burnumda Tütüyorsun (İbrahim Erkal Hürmet II), Berkay - Anladım, Reynmen - Gitme, Mert Demir - Ateşe Düştüm, ZAKKUM - Vurulurum, Buray - Olmuşum Leyla, Emir Can İğrek - Can Dostum, Çağrı Telkıvıran & Zeynep Bastık - Sen Sandım, Melek Mosso - Üzülmedim Ki, Burcu Güneş & Mili B - Gülümse, Mustafa Ceceli & Yıldız Tilbe - Aşktan Giderken, Soner Sarıkabadayı - Dudaklarım Yeminli, Tuğba Yurt - Sonsuza Dek, Melis Fis - Kara Kedi, Mabel Matiz - Düldül feat. Melike Şahin, Murat Boz - Aşkın Darağacı, Madrigal - Yaşayamam Bu Benle, Canozan - Ağlama Ben Ağlarım, Sezen Aksu - Rahatı Kaçan Ağaç, Ebru Gündeş - Vakitsiz Geldin, Ferhat Göçer & Arzuxanım - Yüzleşme, İkilem - Bana Sorma, Oğuzhan Koç - Engeli Kaldır, Gökhan Türkmen - Kiraz Çiçekleri, Mert Demir - Cehennemin Dibi, Zeynep Bastık - Bundan Böyle.​

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Bully

Listeye Eklenebilecek Aday Şarkılar : Feride Hilal Akın & Murat Dalkılıç - Can, Funda Arar - Boşver, Melike Şahin - Dön Ne Olur, Göksel - Sen Varsın, Mustafa Ceceli & Bengü - Zaman, Buray & Ceren Gündoğdu - Beni Affet, Burcu Güneş - Anıları Yak, Cem Adrian & Derya Bedavacı - Viran, Mabel Matiz - Fırtınadayım, Berkay - Sonunda, Gripin - Yanımda Kal - (Alpay'a Saygı), Sefo - Veda Saati, Ziynet Sali - Aşığım Fena (Akustik), Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş - Hiç Unutma, Gülben Ergen - En Güzel Misafir, Merve Özbey - Sahi, Tekir - Yarem, Ceylan Ertem & Buray - Gitme, Sinan Akçıl & İrem Derici & Mustafa Ceceli - Efkar Gecesi, İkilem - Kördüğüm, Yüzyüzeyken Konuşuruz - Durmaz Akar, Soner Sarıkabadayı - Seviyo muyuz?, Emir Can İğrek - Çağır, Koray Avcı - Yan, Aynur Aydın - Öldürdüm Bizi, Ziynet Sali - Duy İstanbul, Mustafa Ceceli & Ekin Uzunlar - Yolları Aşamadım, Murat Boz - Derin Mevzular, Mabel Matiz - Uçkun, Simge & Ozan Bayraşa - Çapkınca, İrem Derici - Bitter, Bora Duran - Gamsız, Burcu Güneş - Şerefine, Sezen Aksu - Kıra Döke, Betül Demir - Geceye Tiryaki, Oğuzhan Koç - Yok mu?, Çağrı Telkıvıran & Simge - Ruhum Esirin, Emre Altuğ - Yanabilir Her Şey, Bengü - Mesajın Var, Pinhani - Sakinleştim, Funda Arar - Son Bir Şarkı, Murat Boz - Gözdeki Maviye, İkilem - Burnumda Tütüyorsun (İbrahim Erkal Hürmet II), Berkay - Anladım, Reynmen - Gitme, Mert Demir - Ateşe Düştüm, ZAKKUM - Vurulurum, Buray - Olmuşum Leyla, Emir Can İğrek - Can Dostum, Çağrı Telkıvıran & Zeynep Bastık - Sen Sandım, Melek Mosso - Üzülmedim Ki, Burcu Güneş & Mili B - Gülümse, Mustafa Ceceli & Yıldız Tilbe - Aşktan Giderken, Soner Sarıkabadayı - Dudaklarım Yeminli, Tuğba Yurt - Sonsuza Dek, Melis Fis - Kara Kedi, Mabel Matiz - Düldül feat. Melike Şahin, Murat Boz - Aşkın Darağacı, Madrigal - Yaşayamam Bu Benle, Canozan - Ağlama Ben Ağlarım, Sezen Aksu - Rahatı Kaçan Ağaç, Ebru Gündeş - Vakitsiz Geldin, Ferhat Göçer & Arzuxanım - Yüzleşme, İkilem - Bana Sorma, Oğuzhan Koç - Engeli Kaldır, Gökhan Türkmen - Kiraz Çiçekleri, Mert Demir - Cehennemin Dibi, Zeynep Bastık - Bundan Böyle.​

Kolay gelsin :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Linkli bu. Nerden kopyaladın?
Yalnız baya klipsiz şarkı var. O kategoride de oylayacağımız etkinlik var. Kopyalarım. Zamanı gelince alırız listeye. Teşekkürler öneriler için.

Konuda yer alan şarkılarda mevcut gibi. Gözden kaçırılan klipli hit şarkılar varsa onu listeli şekilde belirtebilirsin. Onları eklerim.
Mobilden ayırmam zor böyle.

Klipli şarkıların 2023 yılına ait olması gerekiyor bu arada. Önerdiklerin arasında eski şarkılar da var. Ona da dikkat edersin.

belirli bir sınır var. Hepsi alınmazdım zaten :A
Haftaya artık toplama işine başlarım. Yakındır etkinlik tarihimiz.
Önerileri daha nizami yapsın da işin kolaylaşsın dedim :A Benim önerdiğim 2 şarkı da var listesinde. (Soner ve Reynmen)

Hadi bakalım bekliyoruz heyecanla, ilk turları ben açacağım için daha bi heyecanlıyım :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,651
Üyeler
8,459
Son Üye
axorynp