11 Ekim 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızılcık Şerbeti - 71. Bölüm | Show TV

• Yalı Çapkını - 78. Bölüm | Star TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kötü Kan - 6. Bölüm - FİNAL | NOW

• Kara Ağaç Destanı - 20. Bölüm | TRT 1

• Kim Milyoner Olmak İster? - 1114. Bölüm | ATV

• Türkiye - Karadağ (UEFA Uluslar Ligi Grup Maçı) - CANLI | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Maşallah maşallah rabbim utandırmasın milli maça rağmen muhteşem sonuçlar :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: 🧿🧿🧿🧿🧿

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Kötü Kan'ım 1.38'e kadar düşerek bitmiş. Bu ekip asla unutulmayacak. Hep dediğim gibi keşke en az hep 4 reyting alsaydı tüm gruplarda. Hep öyle almış olsaydı devam edecekti şu an. :T
Hafta boyunca 1 fragman ver. Dizi tekrarı asla yapılmasın. 1 fragman verdiğin yetmezmiş gibi 7 gün boyunca herhangi bir şekilde Tv'de döndürme. Her bulduğun yerde Gizli Bahçe PR'ı yap. Sonrada 4 reyting bekle. O da güzel kafaymış. (Kanal yöneticileri için söylüyorum.)
Dizinin izleyenlerinin son ana kadar Yeni Bölüm zannedip Ana Haberde Final bölümünün olacağını duymasını saymıyorum bile. Sonra niye tutmadı. Sizce niye tutmamış olabilir?

Yalı Çapkını dizisi Yabani gibi bir sistem ile yayın hayatına devam edecek gibi. Yurt dışı satışları iyi ama Türkiye reytingleri bence maliyetini kurtarmıyor. Bence bu diziyi anca Çetin Tekindor'lu bir fragman kırmızıdan çıkarır anca. O da anca 5 reytinglere çıkarır dahası gelmez gibi.

Kızılcık Şerbeti maçın etkisiyle düşmüş ama AB'de ayakta kalamama sebebi ise senaryo maalesef. Yine de bu sezon son sezon ise her türlü zirvede bitirecek. Devam etmez umarım kalan biraz tadı'da kaybetmesinler.

Arka Sokaklar gelecek hafta Kötü Kan kitlesini çeker, Narin olayı da patlar. Gelecek hafta dizi için önemli.

Türkiye-Karadağ Maçı
TOTAL (1) : 9,90
AB (1) : 14,42
ABC1 (1) : 12,80

Kızılcık Şerbeti 71. Bölüm
TOTAL (2) : 6,17
AB (2) : 7,53
ABC1 (2) : 7,34

Arka Sokaklar 685. Bölüm
TOTAL (3) : 3,88
AB (16) : 1,57
ABC1 (9) : 2,58

Yalı Çapkını 78. Bölüm
TOTAL (4) : 3,84
AB (7) : 2,73
ABC1 (8) : 2,78

Kara Ağaç Destanı 20. Bölüm
TOTAL (15) : 2,14
AB (22) : 1,22
ABC1 (16) : 1,97

Kötü Kan 6. Bölüm
TOTAL (17) : 1,86
AB (19) : 1,38
ABC1 (15) : 2,00
Maç çok çok iyi izlenmiş kötü gitmesine rağmen

Kötü kan final yaptı izlenmesi iyi olmasıni bekliyordum.

Arka sokaklar 685. Bölüm. Bölüm sayısına göre çok çok iyi :)

Orta Sayfa reytingleri nasıldı acaba bu hafta ? Dün now sinirimden programı unutmuştum izleyemedim.

YÇ Arka Sokaklar'a geçilmiş :F :F
Halkın dizisini niye küçümsüyon edepsiz :bağır: yakında kızılcığı da geçer zaten @serhatt un fatik oğlan Fenerbahçe maçında tezahürat yapıcam diye sesi bir taraflarına kaçmış , dublaj yapmışlar dizide, baya tepki var, sonları yakın :A

Halkın dizisini niye küçümsüyon edepsiz :bağır: yakında kızılcığı da geçer zaten @serhatt un fatik oğlan Fenerbahçe maçında tezahürat yapıcam diye sesi bir taraflarına kaçmış , dublaj yapmışlar dizide, baya tepki var, sonları yakın :A
Ay gerçekten anlamıştım dublaj olduğunu ama konduramadım. Rezoydu. :A

Maşallah maşallah rabbim utandırmasın milli maça rağmen muhteşem sonuçlar :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: 🧿🧿🧿🧿🧿
Cidden soruyorum her şeyi objektif bir şekilde gördüğün gibi senaryonun eski tadı ve kalitesi kalmadığını görebiliyor musun yoksa senin için hiç sorun yok mu çünkü dizinin bu rezalet haliyle bu reytingleri alması pek sevinilecek bir şey değil de. :A

• Güldürdün
Reactions: Hobbit
Cidden soruyorum her şeyi objektif bir şekilde gördüğün gibi senaryonun eski tadı ve kalitesi kalmadığını görebiliyor musun yoksa senin için hiç sorun yok mu çünkü dizinin bu rezalet haliyle bu reytingleri alması pek sevinilecek bir şey değil de. :A
Senaryolar yorulur dinlenir, yıpranır canlanır, bozulur düzelir, bu dizi 70 bölümü devirmiş ve hala milli maça rağmen 7+ reyting alıyor, ne yapayım övmeyeyim mi? Hakkını vermeyeyim mi?

Çok kötü almış 7 reytingle haftaya yayından kaldırılır mı diyeyim? Nedir sorun?

YÇ Hint halkının dizisi zaar baksana Türkiye'de izleyeni kalmamış :F :A :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx