2023 En Favori Şarkı 2023 Başlıyor!

Waoww daha çok var yani :D

Çok aşk 2023 du sanırım güzel film :D
mesmessoya bağlıyım. Anket süresi bitince hemen açmıyor, diğer günün akşamını bekliyor bi de süreleri uzun tutuyor :A bundan dolayı uzuyor. Kendisine öneride bulundum. Büyük olasılıkla yerliler daha kısa sürer :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
  • Güldürdün
Klip benim için önemli. Kadın şarkıcı işi şaka kısmı ama kadın şarkıcıların şarkılarını daha çok dinlediğim doğrudur :)
Sen ondan klipsiz şarkılara itiraz ettin :A
Ben bu 80 şarkının belki yarısı kadar klip bakmışımdır. Pek izlediğim söylenemez :A

• Güldürdün

Bu şarkı da baya hit olmuştu. @Dosi
Bunu niye kaçırdık acaba, çarşıda yanlışlıkla mı sildim? Bakınayım sonra.
Bu arada hiç Mustafa Ceceli yokmuş onu farkettim. Yarına kendime ayıracağım saatlerimde bi listeyle oynayayım :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Bunu niye kaçırdık acaba, çarşıda yanlışlıkla mı sildim? Bakınayım sonra.
Bu arada hiç Mustafa Ceceli yokmuş onu farkettim. Yarına kendime ayıracağım saatlerimde bi listeyle oynayayım :A
Ceceli 2023'ü pas geçmiş demek ki normalde bir sürü hiti olurdu her sene :A Neyse ki Yıldızla düetini son anda yakaladım :A Bu şarkıları da listeye eklersek benim başka bir talebim olmaz :bhr: :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi
Ceceli 2023'ü pas geçmiş demek ki normalde bir sürü hiti olurdu her sene :A Neyse ki Yıldızla düetini son anda yakaladım :A Bu şarkıları da listeye eklersek benim başka bir talebim olmaz :bhr: :A

Yeter gelme artık be :A

Bu gidişle ilk turu sana teslim edeceğim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
2 şarkıcık aaa :A 100'ü geçmez umarım demişsin demek ki sınır 100 :A

Olur açarım :A Ama hit kaybetmiş olursun :A
Sence hit umrumda mı? :A

Tamam anlaştık o zaman 120 şarkı bulayım hemen :Z
Sende eskileri yad etmiş olursun bu şekilde :A
(Tüm etkinliği Bully’e yıktı)
Vakit ödeşme vakti :Z

• İlginç
  • Güldürdün
Sence hit umrumda mı? :A

Tamam anlaştık o zaman 120 şarkı bulayım hemen :Z
Sende eskileri yad etmiş olursun bu şekilde :A
(Tüm etkinliği Bully’e yıktı)
Vakit ödeşme vakti :Z
Eyvah kaşındım :A Şu dilini niye tutmazsın be adam :A

Geçmişte 120 şarkılıkları tek başımıza açmışlığımız var :A Ama ne kadar vakit aldığı da çok iyi aklımda..

Dosi Hanım isterse yardımcı oluruz elbet :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Eyvah kaşındım :A Şu dilini niye tutmazsın be adam :A

Geçmişte 120 şarkılıkları tek başımıza açmışlığımız var :A Ama ne kadar vakit aldığı da çok iyi aklımda..

Dosi Hanım isterse yardımcı oluruz elbet :A

Ben hiç o kadar az açmamışım. Hep fazla. Rekor 137 :A ayrıca benimki mobil :A

Kazananlar konusunda yazmışız :A

• Güldürdün

Benim de daha fazla açmışlığım olmuştur zaten benim dönemlerde hit şarkı çoktu :A

Eskiden yardım aldığın oluyordu ama geçen sene yardımsız tek açtın. Bu sene de şanslısın gibi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Benim de daha fazla açmışlığım olmuştur zaten benim dönemlerde hit şarkı çoktu :A

Eskiden yardım aldığın oluyordu ama geçen sene yardımsız tek açtın. Bu sene de şanslısın gibi :A
Yok bir önceki senede yardımsız açtım :A
İlk sene yardım aldım sadece.

Neyse teknik kısımları hallederiz. Her şeyi hazır ederim. Senin tek yapacağın şey anket kısmı :A

• Güldürdün

Geçmişte ben hep önerilerle geliyordum. O zaman sayı çok kötü yerlere gidiyordu. O yüzden ben hiç bulaşmayayım en iyisi :A