2023 En Favori Şarkı 2023 Başlıyor!

Evet, o yaptığı için tekrar ona söylemiştim :A

Bugün bu şarkı geldi aklıma.

Bunu da listeye ekleyeyim sonra :A
İyi yapmışsın :A

252 milyon izlenmiş yuh listede olmalı tabii ki :F

Şarkıyı duydum ama nerden olduğunu çıkaramadım :A İlla ki birileri açmıştır son ses bu güzelim eseri :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
İyi yapmışsın :A

252 milyon izlenmiş yuh listede olmalı tabii ki :F

Şarkıyı duydum ama nerden olduğunu çıkaramadım :A İlla ki birileri açmıştır son ses bu güzelim eseri :A
Konusunu aylar sonrası açmışım etkenlikte kaçırmamak için ama nerdeyse unutacakmışız :A
------

o zaman ki kırgınlıklar çözülmemiş gibi :(
Hangi kırgınlıklar?

• Güldürdün
Neyse ki son anda aklına geldi üzülürdün sonradan eğer listeye eklemeyi unutsaydın :A Bakalım nasıl sonuç alacak şarkı etkinlikte :A
Ben bi o bölümde sadece Klip yazan konularıma bakayım. Bir kaç konu açmıştım öyle :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Demi dikkat çekici bir detay ama sen o zaman ki kırgınlıklar diye yazdın? Neyden bahsettin. Hangi zaman?
yılın en favorisi Dosi konusundaki olaylar olaylar o zaman sorun yok denilip kapatıldı amaaa

bana mı öğle geliyor bilmiyorum lakin kardeşim de kırgınlık var neşesi gitti gibi :(

• Güldürdün
yılın en favorisi Dosi konusundaki olaylar olaylar o zaman sorun yok denilip kapatıldı amaaa

bana mı öğle geliyor bilmiyorum lakin kardeşim de kırgınlık var neşesi gitti gibi :(
Sana öğle gelmiştir umarım :A

Yani o konuda olay yoktuki. Bazı goygoylar vardı. Bunun için insanlar kırgınlık yapıp küsmeyecek kadar yeterli olgunluğa sahip.

• Güldürdün
Reactions: HollyDemon666☾☆