2023 En Favori Şarkı 2023 Başlıyor!

fark ettim foruma geldiğim ilk günde beri konuya yeni davet edişiniz :) Beğeni atarım elbet

666 kaldırmayı unutmuşum aceleyle tekrar değişim yapsam sorun olur mu ? :bhr:
Dur o işe el atacağım. Benim yetkim yetmez ama şimdi doğru adrese teslim edeceğim. Nihayet yok etme kararı aldın :A
------

Yukarıdaki mesaja En Favori Üye’yi dahil etmediysen sürpriz etkinlikler yolda o zaman süper :Z
konuya şöyle bir baktım da. En favori şarkı etkinliğinde en fazla yürüten ben olmuşum :A bu sene ile egale ettim herkesi :A

Dur o işe el atacağım. Benim yetkim yetmez ama şimdi doğru adrese teslim edeceğim. Nihayet yok etme kararı aldın :A
------

konuya şöyle bir baktım da. En favori şarkı etkinliğinde en fazla yürüten ben olmuşum :A bu sene ile egale ettim herkesi :A
Kırılmadık rekor bırakmadın yeter :A

Tam bir istikrar abidesisin maşallah :A

Programı sanki eskiden Rihanna sever karşim @bugraxx sunuyordu diye hatırlıyorum vay be günler yıllar ne çabuk geçiyor :D

Güzel etkinlik @Dosi bakalım kim kazanacak :D

2012-2017 dönemi tüm ciddiyeti bozmuş :X Rahmetliyi analım. :A

Ne rahmetli diyorsun deniz kardeşime harbi fanatikti az şarkılarını söylemedi. Banı kalkınca gelir 1-2 klip çeker bize :D

Programı sanki eskiden Rihanna sever karşim @bugraxx sunuyordu diye hatırlıyorum vay be günler yıllar ne çabuk geçiyor :D

Ne rahmetli diyorsun deniz kardeşime harbi fanatikti az şarkılarını söylemedi. Banı kalkınca gelir 1-2 klip çeker bize :D
Konuya beğenim nerde 😱 sen kaçırmazdın :A

Prog0ramı sanki eskiden Rihanna sever karşim @bugraxx sunuyordu diye hatırlıyorum vay be günler yıllar ne çabuk geçiyor :D

Deniz'i severim banı açılınca isteriz bir şarkı:X

Forumun en sevdiğim etkinliği, kolay gelsin. Eksik şarkı aklıma gelirse eklerim. :Z @Dosi
Konuya beğenide alalım :A
Süremiz uzun, vakit bulduğunda bakarsın (hit olmuş bir kaç tur ilerleyecek şarkılar olsun:A )

Bunu aradan çıkaralım, sonrasında bir ara bayadır aklımda olan klipsiz hit şarkıları oylayıp tüm zamanların en sevilenini seçeceğiz :Z bir sürü şarkı vardır ve adayları hep birlikte belirleriz.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram