2023 En Favori (Yabancı) Film | Yarı Final | Killers of the Flower Moon vs. Poor Things

Hangi film finale yükselsin?

• Killers of the Flower Moon

• Poor Things

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,155
Puanı
860
En Favori Yabancı Film'de yarı final zamanı, hangi film finale yükselsin?

8afwzzc.png
------

• Beğendim
Reactions: xemrexxx
De Niro ve Dicaprio hayranlığımdan ötürü Killers of the Flower Moon dedim. Filmi de izlerim inşallah :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
De Niro ve Dicaprio hayranlığımdan ötürü Killers of the Flower Moon dedim. Filmi de izlerim inşallah :A
Ayrı düştük bu etkinlikte :A
Bende diğer filmi oyladım. İzlemeyi düşünüyorum onu ama tabi diğer film finale çıkarsa onada bakarım artık :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Ayrı düştük bu etkinlikte :A
Bende diğer filmi oyladım. İzlemeyi düşünüyorum onu ama tabi diğer film finale çıkarsa onada bakarım artık :A
Aynen ayrı düştük bu etkinlikte :A Destek verdiğimiz filmleri izlememiz gerekir elbet :A

Sen Oppenheimer oylamamak için her şeyi yapıyorsun maşallah :A İzlemiş miydin onu? :A

• Güldürdün
Aynen ayrı düştük bu etkinlikte :A Destek verdiğimiz filmleri izlememiz gerekir elbet :A

Sen Oppenheimer oylamamak için her şeyi yapıyorsun maşallah :A İzlemiş miydin onu? :A
Sadece 2 tur es geçtik. Öncesinde oy vermiştim :A
Yok izlemedim. Rakipleri çok ezilmesin diye rakibi oyladım :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Sadece 2 tur es geçtik. Öncesinde oy vermiştim :A
Yok izlemedim. Rakipleri çok ezilmesin diye rakibi oyladım :A
Prime Video’ya geldiği için izleyebilmiştim Oppenheimer :A Etkinlikte izlediğim tek film şampiyon olacak gibi :F John Wick de izlemiştim gerçi galiba.

• Güldürdün