2023 En Favori Şarkı 2023 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Aaa tam sana çok uzun bir yazı yazıyordum
Neyse kalsın o zaman.
İyi geceler
------

Yok ben her kelimeye kafa yormuyorum :A
yalaaaan ben gitmesemde üç kelimeye ulaşan cümle kurmayacaktın sırf gittiğimi bildiğin için öyle bir esip gürlemişsin :A
------

Cevabı olmayınca görmemezlikten geliyor :A
Onu çözdük artık :A
görmedimki sorunu cevap vereyim sen ne sordunda cevapsız kaldı isveçli :D
------

Cehalet Mutluluktur deyip bilmiyorum diyebilirdim :D

Bilmem ki mahkeme felan ben. Hukuk okuyacaksın ordan sınava girip yükselecek ordan savcılık sınavı ordan hakim vs olabilirsin ama okumak gerek birde okuduğunu anlamak :D

Tekin hukuk okuyacak dur bakalım 15 seneue biter :D
------

Her sıkışınca kaçma sende artık yahu :D
okumayı yapıyorumda okuduğumu anlamaya gelince biraz zorlanıyorum ordada tekirdağ imdadıma yetişiyor üçüncü dubleden sonra beyin hücrelerim tam kapasite çalışıyor hiçbirşeyi kaçırmıyorum :A

yalaaaan ben gitmesemde üç kelimeye ulaşan cümle kurmayacaktın sırf gittiğimi bildiğin için öyle bir esip gürlemişsin :A
------

------

okumayı yapıyorumda okuduğumu anlamaya gelince biraz zorlanıyorum ordada tekirdağ imdadıma yetişiyor üçüncü dubleden sonra beyin hücrelerim tam kapasite çalışıyor hiçbirşeyi kaçırmıyorum :A
Bu yaşta bu kadar promil kaldırmaz. 3. Duble diyor iyiymiş. Bardakta durduğu gibi durmaz :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
------

------

Çok ciddiyim. Tam uzunca mesaj yazmıştım daha yollama tuşuna basmadan bi bakayım dedim hangi konudasın. Offline olmuştun sildim.

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94