2023 En Favori Şarkı 2023 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Jüri olunca ne yapacağını düşünüyorsun?
Olayı yanlış anlıyor gibisin :A
sanırım ben olayı hiç anlayamadım yanlışını geç hiç anlamamış olma ihtimalim yüksek :A ama kabahat sende insan bir özet geçer kuralı varmı bu işin yoksa aday belirleyip genel oylamaya koyuyorsun herkes oy atıyor üç beş elene elene zirveye kalan son isim şampiyonmu oluyor yani bu yarışma değilmi biz hiçmiyiz yani allah seni varya neyse kendimi banlamadan durayım artık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
sanırım ben olayı hiç anlayamadım yanlışını geç hiç anlamamış olma ihtimalim yüksek :A ama kabahat sende insan bir özet geçer kuralı varmı bu işin yoksa aday belirleyip genel oylamaya koyuyorsun herkes oy atıyor üç beş elene elene zirveye kalan son isim şampiyonmu oluyor yani bu yarışma değilmi biz hiçmiyiz yani allah seni varya neyse kendimi banlamadan durayım artık :A
Ya git, eskiden yaptığın gibi anketlerde oy vereceksin. Bi de uzun uzun yazmış :A
Yılın favorisini seçeceğiz. Ayın favori üyesi gibi. Bunu da anlamıyorsan çıkma karşıma :A
Guzel güzel :D

Jüri herkes. Oy. Atabilen herkes jüri. Yarışmacılar ise şarkılar :)
Kendini yormuşsun bi de ona anlatacaksın diye.

Ya git, eskiden yaptığın gibi anketlerde oy vereceksin. Bi de uzun uzun yazmış :A
Yılın favorisini seçeceğiz. Ayın favori üyesi gibi. Bunu da anlamıyorsan çıkma karşıma :A

buna yarışma falan denmez anketlerde oy vermek yarışma değildirki bende sandım her arkadaş kendi seçtiği şarkıyla yarışacak birinci olacak arkadaşımıza şampiyonluk ünvanı verilecek ? napayım anketi ortalık anket kaynıyor zaten:D

• Güldürdün
buna yarışma falan denmez anketlerde oy vermek yarışma değildirki bende sandım her arkadaş kendi seçtiği şarkıyla yarışacak birinci olacak arkadaşımıza şampiyonluk ünvanı verilecek ? napayım anketi ortalık anket kaynıyor zaten:D
Ee tabi sen alışmışsın jüri olmaya :A
Anketlerden yürüyeceğiz her zaman.
Senin o bahsettiklerinin eskidendi. Belki ilerde ortaya çıkar yine :A

Ee tabi sen alışmışsın jüri olmaya :A
Anketlerden yürüyeceğiz her zaman.
Senin o bahsettiklerinin eskidendi. Belki ilerde ortaya çıkar yine :A
ben hiç hayatımda jüri olmadım ilk defa jürilik heyecanını tatmak istiyorum hatta ben mahkemelerde jüri olmak istiytorum mahkeme jürisi olmak için hangi bölümü bitirmemiz gerekiyordu öyle bir bölüm varmıydı acaba @RüzgarGülü :D

bende sandım her arkadaş kendi seçtiği şarkıyla yarışacak birinci olacak arkadaşımıza şampiyonluk ünvanı verilecek
👆
ben hiç hayatımda jüri olmadım ilk defa jürilik heyecanını tatmak istiyorum hatta ben mahkemelerde jüri olmak istiytorum mahkeme jürisi olmak için hangi bölümü bitirmemiz gerekiyordu öyle bir bölüm varmıydı acaba @RüzgarGülü :D
Aynen, olmamışsın. Ondan çok detaylı bir mesaj olmuş

👆

Aynen, olmamışsın. Ondan çok detaylı bir mesaj olmuş
benim mesajlar detaylıda senin mesajlarda yemek artığı gibi kırıntılardan oluşuyor şöyle bir gerile gerile üç beş sayfalık mesaj yazsana isveçli bu neyin cimriliği :A

• Güldürdün
benim mesajlar detaylıda senin mesajlarda yemek artığı gibi kırıntılardan oluşuyor şöyle bir gerile gerile üç beş sayfalık mesaj yazsana isveçli bu neyin cimriliği :A
Dün @RüzgarGülü ‘ne 3 karış uzunluğunda mesaj yazmıştım. Yoruldum ondandır :A

@RüzgarGülü uzun mesajları sevmiyor ben uzun mesajlardan yanayım mesaj sayısını arttırıp konuyu parça pinçik edeceğime tek mesajda tüm derdimi anlatmaktan yanayımdır :A
Bi kere çok yazdık. Nezaketten bi şey demedi.

Öylemi tekin bey. Sen bildiğin yoldan şaşma o zaman

bak iki kere alıntı yaptım senden o kadarki dediklerini önemsiyorum ama malesef hiçbişey anlamadım :A

neyse senin nezdinde herkese iyi geceler dileyip kaçıyorum bugün çok bile kalmışım :D

şimdi isveçli yarım saat nezdinde ne demek diye düşünür umarım uykusu kaçar :F

bak iki kere alıntı yaptım senden o kadarki dediklerini önemsiyorum ama malesef hiçbişey anlamadım :A

neyse senin nezdinde herkese iyi geceler dileyip kaçıyorum bugün çok bile kalmışım :D

Aaa tam sana çok uzun bir yazı yazıyordum
Neyse kalsın o zaman.
İyi geceler
------

Yok ben her kelimeye kafa yormuyorum :A

Cehalet Mutluluktur deyip bilmiyorum diyebilirdim :D
Bilmem ki mahkeme felan ben. Hukuk okuyacaksın ordan sınava girip yükselecek ordan savcılık sınavı ordan hakim vs olabilirsin ama okumak gerek birde okuduğunu anlamak :D

Tekin hukuk okuyacak dur bakalım 15 seneue biter :D
------

Her sıkışınca kaçma sende artık yahu :D

• Güldürdün
Cehalet Mutluluktur deyip bilmiyorum diyebilirdim :D

Bilmem ki mahkeme felan ben. Hukuk okuyacaksın ordan sınava girip yükselecek ordan savcılık sınavı ordan hakim vs olabilirsin ama okumak gerek birde okuduğunu anlamak :D

Tekin hukuk okuyacak dur bakalım 15 seneue biter :D
------

Her sıkışınca kaçma sende artık yahu :D
Sohbet moduna geçmiştim ama kaçtı. Ben kolay kolay bu modda olmuyorum :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Kendi ayağına sıkan bir kişi tekin. Bu modelde böyle deyip yolumuza bakıyoruz napalim yolumuzu değiştirmiyoruz :F

Arkasından konuşalım da nasıl olsa konuştu diyecek :F
Korkaklıkta var bence. Şu an yazıları okumadığı ne malum :A cevaplar veremeyince kaçıyor bi de :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94