2023 En Favori Şarkı 2023 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

@Dosi kül yutmaz çıktı
Senin sözlük konuna etiket etmişsiniz ama ben o konuda yorum yapmamak için kendimi frenliyorum
sözlük konularında doğruları yazıyorum. Gizli saklı kalmıyor ve senin için orda bir şey yazmamam daha iyi. Senin iyiliğin için
maksat sen incinme… @RüzgarGülü

karşılıklı birbirimizi incitmeden gidelim en iyisi düşmanlarımız incinsin

Korktun tabi
Benim çekineceğim bir durum yok. Senin için aynısını diyemem

Senin düşmanların yoktur daha diye düşünüyorum
vallahi benide çok seven sayan insanlar var mesela bana bir zarar ver benden önce @Bully olsun @Yakamoz-Asi olsun hemen sana tavır alırlar allah razı olsun beni çok severler

vallahi benide çok seven sayan insanlar var mesela bana bir zarar ver benden önce @Bully olsun @Yakamoz-Asi olsun hemen sana tavır alırlar allah razı olsun beni çok severler
Zarar vermiyorsam bu onların hatrı için zaten. Sorma. Seni çok sevmişler. Şaşırdım bende

Zarar vermiyorsam bu onların hatrı için zaten. Sorma. Seni çok sevmişler. Şaşırdım bende
sağolsunlar sevgimiz saygımız karşılıklı, bazen olur ya görür görmez kanın ısınır birilerine bizimkiside öyle işte

çok zaman geçmemesine rağmen kısa dönemde anında canciğer arkadaş olduk

3 tekerlikli araba eninde sonunda takla atar öyle yapma hızlı gitme yani

Bakalım hangi şarkı kazanacak yarışmayı umarım kadın şarkıcıların şarkısı kazanır @Dosi

Reactions: Dosi
3 tekerlikli araba eninde sonunda takla atar öyle yapma hızlı gitme yani

Bakalım hangi şarkı kazanacak yarışmayı umarım kadın şarkıcıların şarkısı kazanır @Dosi
Semicenk olmayacağı kesin

Erkek şarkıcılardan sadece Mabel çok seveni var. Bu seneki hiç bir şarkısı bana hitap etmiyor

Benim favorim var ama belli etmeyeyim. Gıcıklığına karşıya oy verecek çok var

Fatih Bulut elendiğine göre umudum başka şarkıda kaldı

Reactions: RüzgarGülü
Fatih bulut dinleriz ama oy vermeyiz. Bazı şarkılar öyledir. Belli etmeden dinleriz

Reactions: Dosi
Fatih bulut dinleriz ama oy vermeyiz. Bazı şarkılar öyledir. Belli etmeden dinleriz
Serdar Ortaç sevilmez ama tüm şarkıları bilinir gibi bir durum

Bu arada adminin doğum günü konusunu açtım. Bakarsın
o kadar konu uplandığı için yok oldu

Reactions: RüzgarGülü