2023 En Favori Şarkı 2023 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

%1 beklenti içindeydim hayal kırıklığına uğramadım. :A

Üyeler kendileri paylaşsın gerekirse :A @Yakamoz-Asi işe yarayan post kasması olur :A

Yalnız benim konum değil. Bana yaramaz ama size yarar :A
Bully hemen el atacakmış :A kendisini rahat bırakalım. Ne görev aşkıymış bu :A

Bence de kendin açmalıydın :A
------

Fırsat kaçırmaz reaksiyon avcısı :A @Bully
Beklenti üzer :A @Yakamoz-Asi Verin bana reaksiyonları :bhr:

@Dosi ne güzel demiş konuda videoları paylaşarak post kasın gitsin :Z

Konular bir an önce açılsın geçe kalmasın görev adamıyımdır ben :A

Beklenti üzer :A @Yakamoz-Asi Verin bana reaksiyonları :bhr:

@Dosi ne güzel demiş konuda videoları paylaşarak post kasın gitsin :Z

Konular bir an önce açılsın geçe kalmasın görev adamıyımdır ben :A
Sadece 4 tane aç unutma :A kalanı 12’den sonra her hangi bir zamanda :A gündüz işe gitmeden olur. Ayarlarsın :A ama bende aktif olayım. Olası bir sıkıntıda yardımcı olurum :A

Sadece 4 tane aç unutma :A kalanı 12’den sonra her hangi bir zamanda :A gündüz işe gitmeden olur. Ayarlarsın :A ama bende aktif olayım. Olası bir sıkıntıda yardımcı olurum :A
kalaycii geldi hanııııııım kalaycii geldi kalayciiiii:A
bugün burdamı dedikodu yapıyorsunuz kolay gelsin :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Bir zamanlar başı varmış ama sonra sonu oldu.
Bizimki her tel :A
sonunu düşünen kahraman olamaz derdi rahmetlinin biri :A

bişey sorayım çok samimi duygularımla sorayım hemde :D bu şimdi yapacağınız yarışmayı heyecanlı kılacak ne var hangi aksiyon var onu ben tam anlayamadım :D

• Güldürdün
sonunu düşünen kahraman olamaz derdi rahmetlinin biri :A

bişey sorayım çok samimi duygularımla sorayım hemde :D bu şimdi yapacağınız yarışmayı heyecanlı kılacak ne var hangi aksiyon var onu ben tam anlayamadım :D
O rahmetli biraz değiştirerek demiş sanki :A

Her sene katılım iyi oluyor ve yapılsın isteniyor. Dinledikleri şarkı yılın şarkısı olsun istiyorlar.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
O rahmetli biraz değiştirerek demiş sanki :A

Her sene katılım iyi oluyor ve yapılsın isteniyor. Dinlesikleri şarkı yılın şarkısı olsun istiyorlar.
dinlediğim şarkıyla özdeşleşemiyorumki heyecanın artması için benim takım tutar gibi şarkıyı ve şarkıcıyı tutmam lazım :D
daha bu kim demeden bir bakıyorsun en sevdiğin şarkı veya şarkıcı bilmem kaçıncı gurubun kaçıncı turunda yok olmuş kala kala sona üç beş şarkı kalıyor ve hiç biri benlik değil gelde heyecan ara bari arada bir @Bully e laf vurayım diyorum o da yarışmacı değil ne anladımki bu işten :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
dinlediğim şarkıyla özdeşleşemiyorumki heyecanın artması için benim takım tutar gibi şarkıyı ve şarkıcıyı tutmam lazım :D
daha bu kim demeden bir bakıyorsun en sevdiğin şarkı veya şarkıcı bilmem kaçıncı gurubun kaçıncı turunda yok olmuş kala kala sona üç beş şarkı kalıyor ve hiç biri benlik değil gelde heyecan ara bari arada bir @Bully e laf vurayım diyorum o da yarışmacı değil ne anladımki bu işten :A
Eldeki malzeme bunlar. Ne yapalım sana uymuyorsa :A
Kalanlardan en iyisini seç sende :A

• Güldürdün
Eldeki malzeme bunlar. Ne yapalım sana uymuyorsa :A
Kalanlardan en iyisini seç sende :A
zaten öyle yapacağım büyük ihtimalle :D sonuna kadar pek yanaşmam yarışmaya sona yaklaşınca yarı final ve finalde biraz bakarım ki herkes öyle yaptığı için heyecanı düşük olacaktır ilk turlar ! konuyu açan için çileye dönüşür yarışma ,şimdiden acıdım @Bully e :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
zaten öyle yapacağım büyük ihtimalle :D sonuna kadar pek yanaşmam yarışmaya sona yaklaşınca yarı final ve finalde biraz bakarım ki herkes öyle yaptığı için heyecanı düşük olacaktır ilk turlar ! konuyu açan için çileye dönüşür yarışma ,şimdiden acıdım @Bully e :A
Ne alaka. Yarışmanın başlarıda iyi oy alıyor.
20 kişi oylasak yeterli :A
Bully’i ikide bir etiketleme. Hazır olan konuları 1 saattir açamadı. Demek komple hepsini kendi yapıp kura falan düşünse anca sabaha karşı gelir konular :A @Yakamoz-Asi (şimdi trip atar Bully :A )

Ne alaka. Yarışmanın başlarıda iyi oy alıyor.
20 kişi oylasak yeterli :A
Bully’i ikide bir etiketleme. Hazır olan konuları 1 saattir açamadı. Demek komple hepsini kendi yapıp kura falan düşünse anca sabaha karşı gelir konular :A @Yakamoz-Asi (şimdi grip atar Bully :A )
vallahi üzüldüm durumuna onca çabayla gözleri kan çanağına dönmüş bir şekilde konu hazırlasın konuyada kimse ilgi göstermesin :D
nasıl kandırdında acaba bütün yükü ona yükledin bu yarışma fırtınalar estirecek falanmı dedin reytingleri altüst edeceksinmi dedin ne dedin acaba ? :A

• Güldürdün
vallahi üzüldüm durumuna onca çabayla gözleri kan çanağına dönmüş bir şekilde konu hazırlasın konuyada kimse ilgi göstermesin :D
nasıl kandırdında acaba bütün yükü ona yükledin bu yarışma fırtınalar estirecek falanmı dedin reytingleri altüst edeceksinmi dedin ne dedin acaba ? :A
anketler pek fırtına estirmez :A eski aşina olduğu konular. Ben mobilden yapınca yoruluyorum. Yardımcı olmak istedi tamam dedim :A
Ama açmayı özlemiştim. Cuma günü el atarım artık

• Güldürdün