2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
ben genelde final öncesi olan turlarda ikili eleme yapiyorum (Favori Üyede). Bundada yapmak istedim final turlari esitlik olunursa millete ikide bir dil döküp oy kullan dememek icin :A Sherlock beyde oy vermiyor. Bugün cok acildi etiket ettim aktif oldu ama umursamadi. Ona bildirim yok artik. isteyen basligi görüp oylasin.

ya aslinda ben yazdan sonra yapacaktim ama cok fazla talep geldi. Acikcasi pek gönüllü yürütmüyorum. Istesem zorla baya oy kullanacak isimleri getirtirdim ama bende pek ugrasmiyorum. Haber ucurmuyorum saga sola ve ikinci bir etiketi yapmiyorum :A bu senenin kazanani belli, ondanda olabilir

Eşitlik olursa uğraşmamak haklı bir gerekçe olabilir evet senin açından :A

O zaman daha aktif olurdu forum muhtemelen ama bu sefer de şarkıların üzerinden iyice vakit geçmiş oluyor. 2021 etkinliği nostaljik şarkı etkinliği gibi bir şey olmuştu mesela :A
@Sherlock dışarı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2021'i aralik ayinda yapmamiza ragmen 35 civari oy aliyordu :A
sorun degil, yaz sonrasi klipsiz sarkilar ile rekabetli ortam olur umarim :A hele bi yaz tatilim bitsin, sonraki durumlara bakarim. Var bir kac proje :A
yinede böyle bir zamanlamada 20 oy almisligimiz var :A önceki tur 17 oy oldu ve gündüz actiklarim 15 olmus bile sjjsjjs yeterli. zamaninda öyle az katilim ile yarisma gecmisi olmus. Ilk degil :A
Oy sayıları o andaki aktifliğe bağlıya. 35 civarı oy gelmesi şarkıların eskimediği anlamını taşımıyor :A Tabii o da aralık ayında da olsa yine senin sayende oldu Dosi hanım. Sen geri dönmüş olmasan kimse el atmazdı bu etkinliklere :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Oy sayıları o andaki aktifliğe bağlıya. 35 civarı oy gelmesi şarkıların eskimediği anlamını taşımıyor :A Tabii o da aralık ayında da olsa yine senin sayende oldu Dosi hanım. Sen geri dönmüş olmasan kimse el atmazdı bu etkinliklere :A
İmza ✍️ :A Mühür Kaşe @Dosi

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben aralik ayinda geri dönmezsem 2021 tarih olurdu ve evet ben olmayinca el atilmiyor. Yönetimde gelirken belirtmistim kim yürütmek istiyor diye, kimse orali olmadi :A bende artik baslarda klipsiz yaparak öyle hafiflettim yükümü :A hatta Sherlock'a sormustum yardimci olurmusun diye, o eski halimden eser yok demisti :A sonra kollari sivayip 2 haftada sonuclandirmistim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Ben aralik ayinda geri dönmezsem 2021 tarih olurdu ve evet ben olmayinca el atilmiyor. Yönetimde gelirken belirtmistim kim yürütmek istiyor diye, kimse orali olmadi :A bende artik baslarda klipsiz yaparak öyle hafiflettim yükümü :A hatta Sherlock'a sormustum yardimci olurmusun diye, o eski halimden eser yok demisti :A sonra kollari sivayip 2 haftada sonuclandirmistim :A
Senin elimden kim kurtulmuş. :A Bir uçan bir de kaçan.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O leşten kimseye hayır gelmez Dosi hanım. Klipsiz mlipsiz, yap kafana göre gitsin işte :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben şarkı çok dinlemem genelde popi neyse onu dinlerim youtube da karşıma çıktıkça hadi dizi, film, yemek vb. Anketi / yarışması olsa neyse :A
Edis 1 oy ile elendi, önceki tur kullansan tur atlardi. Oy kullanmissin simdi, zahmet etmissin. Son gruplarda etikette yoktun, kizmazsak oy kullanacagin yok :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,123
Puanı
1,061
Edis 1 oy ile elendi, önceki tur kullansan tur atlardi. Oy kullanmissin simdi, zahmet etmissin. Son gruplarda etikette yoktun, kizmazsak oy kullanacagin yok :A
Gördüm edis yerine pörsmüş sıla, cücük ceceeli falan çıkmış müdahale var yarışmaya putin müdagele ediyor olabilir. Ss

• Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gördüm edis yerine pörsmüş sıla, cücük ceceeli falan çıkmış müdahale var yarışmaya putin müdagele ediyor olabilir. Ss
1 oy yeterliydi. sen oy kullansaydin bu ikili elemeleri rahat gececek bir sarkiydi ve Silaya karsi oyumu alirdi :mad:
tamami ile senin sucun bu.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sırada çeyrek final var. 2 tane eşitlik olan grupta ek sürenin bitmesini bekliyoruz.

Tur atlayan şarkılar :
KÖFN - Bi’ Tek Ben Anlarım
Sıla - Kalksın Uyuyanlar
Tarkan - Yap Bi Güzellik
Semicenk - Funda Arar - Al Sevgilim
Derya Uluğ - Hadi Çal
Burak Bulut, Kurtuluş Kuş, Mustafa Ceceli ft. İrem Derici - Rastgele

Düelloda olanlar:
Zeynep Bastık - Ara
Pinhani - Bilir O Beni
Sıla - Velhasıl
Tarkan - Geççek

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and baron
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...