2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kimseye güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha öğrenmiş olduk :A

@MEnes onlardan ayrı, onun yanlışını görmedim çok şükür :A (hadi yine iyisin, sıvadık)
İyi geldi sabah sabah bunu okumak... :A
------

Kül yutmazlığın burada işe yaramış anlamışsın :A @Yakamoz-Asi
------

Benimde biliyorsun 2023 bambaşka bir Dosi tarzım var. Gelene merhaba gelmeyene elveda gibi bir şey işte :A kapımız herkese açık, teklif var, ısrar yok. Sebepleri sorgulama hiç ama hiç yok @MEnes
Yeni Zey bambaşka bir Zey be... :A Acıma yok, kıyım var, kaos var... İşte bu bee... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Ha tamam, ben futbolu mobil/uygulama oyunlarında değilde sahada iyi oynarım. Ben de bunu yazayım bari sjjsjs
aAhahaj düşünce komik buldum. @MEnes le aynı takımdasınız müsait durumdayken sen pas vermiyorsun.Sinirden takım arkadaşına patlıyor.(Sana kızamayacağından) :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
aAhahaj düşünce komik buldum. @MEnes le aynı takımdasınız müsait durumdayken sen pas vermiyorsun.Sinirden takım arkadaşına patlıyor.(Sana kızamayacağından) :A
Ben artık yeni bir karar aldım. @Yakamoz-Asi ’yi şahsi tek mesajlarda etiket etmeyeceğim. Daha gözlük fırlatıyor kendisi.
Kendisine iyi baksın. Benden bu kadar…
Raporun sonucuna göre reaksiyonumu göreceksiniz. :) :) :)
Tam üstekini yazdım mesajın gelmiş. Bir tek ben en az 3 senelik banlayalım dedim. Diğer hepsi itiraz etti. Mutlu olabilirsin, uyarı dahi almayacaksın. Çoğunluk ne derse o.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Ben artık yeni bir karar aldım. @Yakamoz-Asi ’yi şahsi tek mesajlarda etiket etmeyeceğim. Daha gözlük fırlatıyor kendisi.
Kendisine iyi baksın. Benden bu kadar…

Tam üstekini yazdım mesajın gelmiş. Bir tek ben en az 3 senelik banlayalım dedim. Diğer hepsi itiraz etti. Mutlu olabilirsin, uyarı dahi almayacaksın. Çoğunluk ne derse o.

Gercekten 3 sene banlayalim dediysen gözlük at bu mesaja, diger türlü güldürdü atabilirsin. :A
Gözlükler fazla mi geldi de böyle karar aldin. :A
Beni rapor eden sensin, bu tribi sen degil benim atmam gerek. :A
Bir tane sarkiyi begenmedim oy atmadim diye oluyor bunlar baska da bir sey yok @12.Adam :D
Ne KÖFN sevgisiymis, bu saatten sonra begensem bile KÖFN'in duydugum zaman bu olaylar aklima gelip oy bile vermem. :D

• Olmamış
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Gercekten 3 sene banlayalim dediysen gözlük at bu mesaja, diger türlü güldürdü atabilirsin. :A
Gözlükler fazla mi geldi de böyle karar aldin. :A
Beni rapor eden sensin, bu tribi sen degil benim atmam gerek. :A
Bir tane sarkiyi begenmedim oy atmadim diye oluyor bunlar baska da bir sey yok @12.Adam :D
Ne KÖFN sevgisiymis, bu saatten sonra begensem bile KÖFN'in duydugum zaman bu olaylar aklima gelip oy bile vermem. :D
vay be, 3 sene banlayalım kısmını bide sorguluyorsun ha, onu geçtim rapor etmiş olduğuma inandığına göre her şey bitti.
Gözlük atmaların değil, buna inanmış olman en büyük etken oldu kararıma. Ayrıca rapor eden kişi açık eder mi sence?
Ayrıca mevzu beğenmeme değil, mevzu bizlere koyun demendi…

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şimdi @MEnes ‘i sıvamak için resmen pas verdin ama gole çevirmeyelim, yeterince sıvanıyor:A
cevabı 201 numaralı mesajda (MEnes’in alıntısında :A )
Aynen sen yapacağını yaptın zaten, daha ne yapacaksın... :A
Ahahahaha ulan cidden komik de olmuş kurulan senaryo... :A Biz kadim dostum Zey ile her daim birbirimize asist yaparız sorun yok... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
vay be, 3 sene banlayalım kısmını bide sorguluyorsun ha, onu geçtim rapor etmiş olduğuma inandığına göre her şey bitti.
Gözlük atmaların değil, buna inanmış olman en büyük etken oldu kararıma. Ayrıca rapor eden kişi açık eder mi sence?
Ayrıca mevzu beğenmeme değil, mevzu bizlere koyun demendi…

Valla ben senin her mesajini önemser, ciddiye alirim Dosi hanim. Ben deger verdigim kisilerin laflarina güvenir ve inanirim yani. Ayrica üstteki mesajinda da ciddi ciddi "digerleri karsi cikti" yazdin. Öyle saka eder bir durum göremedim. Öyle ciddi yazdin ki, herkes inanir. Rapor eden kisi acik eder mi, belki etmez ama hissetirir. Koyun lafi ayrica bir genellemeydi, kisisel bir saldiri da yok. Gidip de "sen tam bir koyunsun" gibi bir mesaj da yazmadim.
Gecmis olsun, senin icin de bu baslattigin olay sebebiyle yukarida yazdigin gibi bittiyse saydi duyar, kenara cekilirim. Diyecek baska bir sözüm de yok. Dedigin gibi etiket göndermek istemiyorsan da senin kararin. Herkes ne yapmak istediginde hürdür. Sende kendine iyi bak..

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Valla ben senin her mesajini önemser, ciddiye alirim Dosi hanim. Ben deger verdigim kisilerin laflarina güvenir ve inanirim yani. Ayrica üstteki mesajinda da ciddi ciddi "digerleri karsi cikti" yazdin. Öyle saka eder bir durum göremedim. Öyle ciddi yazdin ki, herkes inanir. Rapor eden kisi acik eder mi, belki etmez ama hissetirir. Koyun lafi ayrica bir genellemeydi, kisisel bir saldiri da yok. Gidip de "sen tam bir koyunsun" gibi bir mesaj da yazmadim.
Gecmis olsun, senin icin de bu baslattigin olay sebebiyle yukarida yazdigin gibi bittiyse saydi duyar, kenara cekilirim. Diyecek baska bir sözüm de yok. Dedigin gibi etiket göndermek istemiyorsan da senin kararin. Herkes ne yapmak istediginde hürdür. Sende kendine iyi bak..
Üstteki mesajım bile ciddiyet barındırmıyor :A “bir tek ben banlayalım dedim” yazacaktım ama dur bir ihtimal gerçek sanmasın diye 3 sene detayını ekleyeyimde şaka olduğu belli olsun dedim ama inanmışsın yinede :A
Ben kolay kolay arkadaşlıkları yok etmem.
Beni çok şaşırtıyorsun. En azından senin bu tarz mesajları ciddiye aldığını öğrenmiş oldum.

• Aynen
Reactions: Yakamoz-Asi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...