2021 En Favori Şarkı 2021 Kazananı Belli Oldu!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Eline emeğine sağlık @dosimosi güzel bir etkinlik oldu. Herkesin tatmin olması imkansız zaten ama genel olarak başarılı ve keyifli sonuçlar aldı sevdiğim şarkılar. Olduğu kadar omladığı kader demişler zaten... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İki şarkısı da zaten seneye damga vuran şarkılardı. Tebrikler. :Z

Senin de emeğine sağlık. :bhr: @Dosi

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Her ne kadar burada olamasam da emeğine sağlık. @Dosi

Kazanana gelecek olursak büyük bir hayal kırıklığı maalesef... Edis çok abartılıyor bence. Kendisini sadece sahne şovu olarak tebrik ediyorum, zira ses olarak tebrik edilecek bir durum yok ortada. 🎈🎈

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Kazanana gelecek olursak büyük bir hayal kırıklığı maalesef... Edis çok abartılıyor bence. Kendisini sadece sahne şovu olarak tebrik ediyorum, zira ses olarak tebrik edilecek bir durum yok ortada. 🎈🎈
En Favori Sarki 2022'de yaz öncesi, yogun olmadigim bir dönemde gelecek. Onu kacirma bari :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Ajda kazanmadı ya, benim için önemli olan o. :A
------

En Favori Sarki 2022'de yaz öncesi, yogun olmadigim bir dönemde gelecek. Onu kacirma bari :A

Bence Aralıka kalır o. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ajda kazanmadı ya, benim için önemli olan o. :A
------

Bence Aralıka kalır o. :A
@The_Erinch konuya :A

Aralika kalmasi icin benim yine bi uzunca ara vermem gerekir :A
yok yarin is yeniden basliyor. Onun haricinde hayatimda bir cok degisiklik olacagi icin baya bi yogunluk kapida. Biraz düzenimi oturttuktan sonra hemen el atarim :A duyuru konusunu Subat ayinda acarim. Anketlerde en yakin tarihde diyelim :A en gec Ramazan ayinda acarim. Günler uzun ve gündüz yeme icme derdi olmayinca vaktim olur elbet :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

yok yarin is yeniden basliyor. Onun haricinde hayatimda bir cok degisiklik olacagi icin baya bi yogunluk kapida. Biraz düzenimi oturttuktan sonra hemen el atarim :A duyuru konusunu Subat ayinda acarim. Anketlerde en yakin tarihde diyelim :A en gec Ramazan ayinda acarim. Günler uzun ve gündüz yeme icme derdi olmayinca vaktim olur elbet :A

Değişikliklerle beraber yoğunluk artar, sen boşuna bizi ümitlendirme Şubat diye. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

@Yakamoz-Asi İsviçrede böyle caddede gezerken karşına kocaman bir bilboarda Ajda Pekkan çıksın emiii... Gece rüyana girsin, uykundan 5 kere uyan, her yattığında gene gelsin 😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Değişikliklerle beraber yoğunluk artar, sen boşuna bizi ümitlendirme Şubat diye. :A
Bende söz senettir :A sadece duyuru konusu dedim. Anketler yaz öncesi her an fırlaya bilir :A
Uyuma moduna geçmeden de konu açılabilir. Sorun yok. Hem @Bully bana liste yapımında yardım edecekmiş :A işimi kolaylaştırır :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Bully beyciğim mi?... İnanırım yapma... Eyşan ... :A
Bana yardım etmesi için foruma gelmesine gerek yok ki :A yaptığım listeyi ona atacağım oda ekleme veya silme işini yapar. Kendisi forumun müzik adamıydı ve bu etkinliğe en çok vakit ayıran biri.
Burdada danıştığım konular olmuştu. Bilir kişi kendisi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,178
Puanı
1,060
Bana yardım etmesi için foruma gelmesine gerek yok ki :A yaptığım listeyi ona atacağım oda ekleme veya silme işini yapar. Kendisi forumun müzik adamıydı ve bu etkinliğe en çok vakit ayıran biri.
Yine tüm okları üstüme çeken bir açıklama yaptım.Sen gerekeni söyledin. :A Niye mi ?Cevabı linkte.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@Bully hiç tanımadığımız ama hakkında hep iyi şeyler okuduğumuz birisi. Keşke kısa süreli de olsa foruma gelse ve kendisini tanıma imkanımız olsa. :D #BullyFav10GeriDön

Son düzenleme:
  • Beğendim

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi İsviçrede böyle caddede gezerken karşına kocaman bir bilboarda Ajda Pekkan çıksın emiii... Gece rüyana girsin, uykundan 5 kere uyan, her yattığında gene gelsin 😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Gece rüyama Afra girsin niye Ajda girsin töbe töbe :A
------

@Bully hiç tanımadığımız ama hakkında hep iyi şeyler okuduğumuz birisi. Keşke kısa süreli de olsa foruma gelse ve kendisini tanıma imkanımız olsa. :D #BullyFav10GeriDön

Kaan vefalı bir adamdır, adam yılbaşı bana mesaj attı valla helal olsun. @Dosi