2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yalın reis de çok geride kalmış, yazık olacak kendisine. :A

@Maskeli Fedai yakmış diyorlar...
Yaramızda Kalsın'ın karşısına kim gelse yazık olacaktı, kura Yalın'a çıktı :A Düşüş dönemi şarkısıyla iyi geldi ama çeyreğe :A

Yalın'da şans yok, ben finale çıktım kaybetti, sonra @Maskeli Fedai ile kaybetti.. Ya da problem bizde..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yaramızda Kalsın'ın karşısına kim gelse yazık olacaktı, kura Yalın'a çıktı :A Düşüş dönemi şarkısıyla iyi geldi ama çeyreğe :A

Yalın'da şans yok, ben finale çıktım kaybetti, sonra @Maskeli Fedai ile kaybetti.. Ya da problem bizde..

Yaramızda Kalsın bu senenin favorilerinden bence zaten, dediğin gibi yazık oldu reise. :A Zeynep Bastık da fazla direnemez o grupta zaten. :A

Milli irade, Sıla'yı ne kadar seviyorsa Yalın'ı da o kadar sevmiyor sanırım. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yaramızda Kalsın bu senenin favorilerinden bence zaten, dediğin gibi yazık oldu reise. :A Zeynep Bastık da fazla direnemez o grupta zaten. :A

Milli irade, Sıla'yı ne kadar seviyorsa Yalın'ı da o kadar sevmiyor sanırım. :A
Yalın da seviliyor aslında ama finallerde ölüyor reis. :A Sıla zaten ayrı bir boyuttu. :A

Efsane kapışmaydı. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yalın da seviliyor aslında ama finallerde ölüyor reis. :A Sıla zaten ayrı bir boyuttu. :A

Efsane kapışmaydı. :A

Reisi bölüm sonu canavarları yok ediyor, Sıla bunun en uç örneği zaten. :A İyi bile direnmiş. :A

Kullanılan oy sayısı olsun, yapılan yorum sayısı olsun ve tabii ki ortaya çıkan kaos oramı olsun cidden efsane kapışmaymış. Bu sene de benzerine tanıklık edebiliriz finalistlere göre, forum kalabalık baya şu an. :A

• Güldürdün

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Reisi bölüm sonu canavarları yok ediyor, Sıla bunun en uç örneği zaten. :A İyi bile direnmiş. :A

Kullanılan oy sayısı olsun, yapılan yorum sayısı olsun ve tabii ki ortaya çıkan kaos oramı olsun cidden efsane kapışmaymış. Bu sene de benzerine tanıklık edebiliriz finalistlere göre, forum kalabalık baya şu an. :A
Ama Yalın kaybetse de Sıla'yı öyle yormuştu ki finalde Bangır Bangır rahat yenmişti Sıla'yı :A

Bak mesela konuyla alakasız ama bu da efsanedir. :A

Oy toplamak yasak artık, sakin geçer sanırım finalimiz. :A (Geçmedi :A )

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ama Yalın kaybetse de Sıla'yı öyle yormuştu ki finalde Bangır Bangır rahat yenmişti Sıla'yı :A

Bak mesela konuyla alakasız ama bu da efsanedir. :A

Oy toplamak yasak artık, sakin geçer sanırım finalimiz. :A (Geçmedi :A )

İşte, Yalın reis kaybeder ama şerefiyle kaybeder. :A Rakibini yorar, öyle kaybeder. :A (Biraz da Yalın sıvayalım, iyi geldi bu sıva...)

Ahahaha, gerçekten ilginç bir karşılaşma olmuş. :A Doğu kardeşimiz çok güzel özetlemiş durumu ilk sayfadaki yorumuyla. :(

Yalnız ucu ucuna kaçırmışım bunu, finalinde oy kullanmışımdır muhtemelen ama hiç hatırlamıyorum. :A

Kaos bu forumun olmazsa olmazıdır kardeşim, yok öyle sakin geçer falan... Kaos istiyoruz, vahşet istiyoruz, kan istiyoruz... Gerekeni yap. :A

• Harika

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İşte, Yalın reis kaybeder ama şerefiyle kaybeder. :A Rakibini yorar, öyle kaybeder. :A (Biraz da Yalın sıvayalım, iyi geldi bu sıva...)

Ahahaha, gerçekten ilginç bir karşılaşma olmuş. :A Doğu kardeşimiz çok güzel özetlemiş durumu ilk sayfadaki yorumuyla. :(

Yalnız ucu ucuna kaçırmışım bunu, finalinde oy kullanmışımdır muhtemelen ama hiç hatırlamıyorum. :A

Kaos bu forumun olmazsa olmazıdır kardeşim, yok öyle sakin geçer falan... Kaos istiyoruz, vahşet istiyoruz, kan istiyoruz... Gerekeni yap. :A
Yalın reis sıvanması gereken bir sanatçıdır, kutluyorum bu hareketinden ötürü. :A

1 günle kaçırmışsın. :A Oy kullansaydın hatırlardım, benim hafıza zehir. :A

Eskiden ben de isterdim öyle şeyler. :A Artık huzur, sakinlik ve dinginlikten yanayım...

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yalın reis sıvanması gereken bir sanatçıdır, kutluyorum bu hareketinden ötürü. :A

1 günle kaçırmışsın. :A Oy kullansaydın hatırlardım, benim hafıza zehir. :A

Eskiden ben de isterdim öyle şeyler. :A Artık huzur, sakinlik ve dinginlikten yanayım...

Kesinlikle katılıyorum, reisin eski şanına yakışır şarkılarla piyasaya geri dönmesini ve yeniden zirve yıllarına yaklaşmasını bekliyoruz. :A

Senden ve hafızandan rahatsızım, ne güzel oy kullanıyormuş gibi hatırlayıp mutlu olacaktım. :A

Şimdi gelebilecek şikayetleri düşününce... Evet evet, haklısın. Hiç gerek yok öyle şeylere, emekli olmuş ve artık balık tutmaya giden bir polis gibi takılalım en temizi... :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
İşimde, gücümde, sağımda, solumda
Ah, her yerde sen 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...