2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vereceğim oy forumun kaderini değiştirebilir. :A :A
Durum kritik olursa Durum Leyla'ya vereceğini söylemiştin, bekliyoruz :A İçinden de geçen o zaten bunu ikimiz de iyi biliyoruz :A

ben genius izlemeye gidiyorum konunun ortamı çok totoş biraz aynştayn amcamı izleyim :A
upload_2017-5-9_0-4-36.jpeg

Ne alaka benim EGO'yu nasıl bildiğimi nasıl biliyon :F çok saçma bir karaktersin Ya :A

@Harunnn60 sana öğrettiğim konu uyarı ceza verme hatrına ver bari :(

Çiğdem'i egolu olarak sıfatlandırma sebebin kendini övmesi yani egolu bir insan senin için kendini övmek demek.:) Yani yanlış biliyorsun. Birilerinin dediği gibi tutarsızsın.:A

@Harunnn60 son bir cümle daha söyleyeceğim Sonra daha da etiket yapmayacağım :D

Sıla dersen ve finale çıkarsak hiçbir şekilde kimseyi etki altında bırakmama sözü Ve Walkind Dead izleme sözü veriyorum :)

Ama Durum Leyla dersen ve o finale çıkarsa finalde destek toplarım Simgeye karşı Simgenin şarkısını daha çok sevmeme rağmen tehdit değil sadece anlaşma :D

Sıkmadı mı bu ego muhabbeti başka bir şey konuş :A

Seni yeren hiç bir muhabbet beni sıkmaz.:A

Üff ne safsın sen beni yeremezsi artık anla medeni insanlar gibi konuşamaz mısın sen hiç hayır yine laf at onda sıkıntı Yok ama daha dolu dolu konuş :D

Valla egonun biri bin para. Benden üstün görüyorsun yani kendini.:F Neyse sıkıldım zaten konu emin ellerde kaybeden Sıla olacaktır Bye.

Keşke senle gerçek hayatta tanışsaydık benim nasıl biri olduğumu görseydin gerçekten isterdim bunu :D tamam iyi akşamlar :A

Yok kalsın. Valla umurumda değil hiç bir şeyin ama Durum Leyla güzel bir durumdur sahip çıkılmalıdır. Umarım finalde de desteklerim.:D

Şu aşama da benim de umrumda değilsin zaten öncesi icin söylemiştim :D aman neyse askerliğe kadar sizleyim sonrası Allah Kerim kim öle kim kala :D

Şaka gibi adamsın. Az önce beni keşke tanısan diyordun şimdi umurumda değilsin diyorsun. Tutarsız denemiş sana boş yere.:A

@Polat Şaşmaz aga Sıla'ya karşı Durum Leyla şarkısına desteğini bekliyorum :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...