2023 En Favori Üye 2023 | Yarı Final | Dosi & Emre Ozansoy & Yakamoz Asi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 2 üye finale yükselsin?

• Dosi

• Emre Ozansoy

• Yakamoz Asi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
109,880
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2023, yarı final oylamaları kaldığı yerden devam ediyor. Yapılan kural ihlalleri sonrası yarı finale 3 isimle devam ediyoruz.

2 oy hakkınız var.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

Bu ne oylaması? 😱 :A
Şunun devamı :A
Duyuru konusunda bakabilirsin sebebine. 2024’e devam edeceksek bunun tamamlanması gerekiyordu :A
IMG_3119.jpeg

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: bazinga and Bully
Ne demek :bhr:

Ben de oy vermeyi ve bu heyecanı yaşamayı özlemişim :A Şu an bile böyleysem kendim de oylamada yer aldığımda heyecan katsayım iyice artar artık :A
Ayın favori üyeliğinde bir nevi tattırdık o heyecanı :A
------

6 ay sonra devam ettiğini görünce afalladım, daha sonra kullanırım :A :A
Şu sonraları hiç sevmem. Komple rafa kalkmaması için bir an önce oy verip kurtulalım artık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Kesinlikle öyle oldu :A

Tabii Ayın Favori Üyeliği heyecanı farklı, Yılın Favori Üyeliği heyecanı farklı :A

Var bir hayalimiz...
Olurda bunu kazanırsam bir rakibin eksilir, yeni kural olarak yarışma defterim kapanır :A ama elenirsek yarışırız :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Olurda bunu kazanırsam bir rakibin eksilir, yeni kural olarak yarışma defterim kapanır :A ama elenirsek yarışırız :A
Senin gibi güçlü bir rakipten kurtulmak mı yoksa arkadaşımla birlikte yarışıp birlikte o heyecanı yaşamak mı... İki türlü de uyar bana :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Şunun devamı :A
Duyuru konusunda bakabilirsin sebebine. 2024’e devam edeceksek bunun tamamlanması gerekiyordu :A
Ekli dosyayı görüntüle 129277
Ben bile unutmuşum tarihin tozlu raflarından mı ulaştın? :A
Emre'yi de çok seviyorum o da kesinlikle finali hak ediyor ama ben duygusal davranıp @Dosi ve @Yakamoz-Asi demek istiyorum :A
İşte bu be kardeşim.
:Z
Kesinlikle öyle oldu :A

Tabii Ayın Favori Üyeliği heyecanı farklı, Yılın Favori Üyeliği heyecanı farklı :A

Var bir hayalimiz...
Sen hiç olmadın mı? :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi