2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
110,054
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2023, final oylaması ile kaldığı yerden devam ediyor.

1 oy hakkınız var. Diğer favori etkinlikleri gibi açık oylama olacak ve yeni ve az mesajı olan üyelerin oyları sayılmayacak (bu da etkinliklerimde koyduğumuz bir kuraldı)

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

aaa kurala göre benim mesajım az sayılır @Dosi , ben oylamaya katılamıyormuşum ne güzel ne güzel :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi
  • Beğendim
Reactions: ☾☆HollyDemon666
la tercih hakkımı tanıyorlar sanki çok düşünmüşte sanki yalana bak :F korkudan oy vermişsin yüzün hala kıpkırmızı bir kendine gel önce :A
------

seninde yetmiyor benimde biz buraları terkedelim :F
bu konudan kovulduk yavaştan sıvışalım kardeşim:A

kardeşim benim oyum sayılıyormuş yaw :Z

• Güldürdün
Reactions: tekin
la tercih hakkımı tanıyorlar sanki çok düşünmüşte sanki yalana bak :F korkudan oy vermişsin yüzün hala kıpkırmızı bir kendine gel önce :A
------

seninde yetmiyor benimde biz buraları terkedelim :F
Seni kaale almıyorum sana prim vermek de istemiyorum hadi uza şimdi naş naş :A

• Güldürdün
Reactions: tekin and 12.Adam