2021 En Favori Üye 2021 Kazananları: Dosi & Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Tolstoyevski ile yenilik getirmeyi seviyoruz :A artık yılın favori üyeleride etiket sahibi olacaklar :Z
@MasacRE nerde kutlaman :A
Akşam geldiğimde bildirimleri görünce geri kaçmıştım. Şimdi bakıyorum onlara :A

Son zamanlarda hep olduğu gibi oylamayı kaçırmam şaşırtıcı olmadı :A Oy verseydim @Tolstoyevski ye verecektim dediğim gibi. Ama oylamayı unutmam da iyi bir sonuca vesile olmuş. İkiniz de hak ediyordunuz zaten kazanmayı. Bu şekilde güzel bir sonuç çıkmış ortaya. Tebrik ediyorum ikinizi de DosiTols :bhr:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Akşam geldiğimde bildirimleri görünce geri kaçmıştım. Şimdi bakıyorum onlara :A

Son zamanlarda hep olduğu gibi oylamayı kaçırmam şaşırtıcı olmadı :A Oy verseydim @Tolstoyevski ye verecektim dediğim gibi. Ama oylamayı unutmam da iyi bir sonuca vesile olmuş. İkiniz de hak ediyordunuz zaten kazanmayı. Bu şekilde güzel bir sonuç çıkmış ortaya. Tebrik ediyorum ikinizi de DosiTols :bhr:
Evet, beni hançerliyecektin ama eminim ki @MEnes foruma girmene mani oldu çünkü tüm bunlar hepsi onun planlarının eseri :A
Etiketi de aldık, @Tolstoyevski 'yi Fenerbahçe rengine çevirdik :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evet, beni hançerliyecektin ama eminim ki @MEnes foruma girmene mani oldu çünkü tüm bunlar hepsi onun planlarının eseri :A
Etiketi de aldık, @Tolstoyevski 'yi Fenerbahçe rengine çevirdik :Z
Yahu ben aylardır bu renkteyim, MS etiketinde değişiklik olmadı sonuçta :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şuan etrafı sarılmış gibi. Yan yana tek sıra ayrı bu ayrı :A daha bi göze çarpmakta :A
PC'de alt altalar zaten ama mobilde yan yana evet :A Fark etmez, ben gökkuşağı renklerini bile LBGT'ye bırakmamış, sahiplenmiş birisiyim. Her renk güzeldir benim için. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Biraz geç kaldım ama ikinizi de tebrik ederim güzel insanlar, güzel ikili. :bhr: @Dosi - @Tolstoyevski finalden çıkabilecek en güzel, en olması gereken sonuç çıkmış. Ben de finalde oy kullanamamıştım, iyi ki de öyle olmuş. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
.
Biraz geç kaldım ama ikinizi de tebrik ederim güzel insanlar, güzel ikili. :bhr: @Dosi - @Tolstoyevski finalden çıkabilecek en güzel, en olması gereken sonuç çıkmış. Ben de finalde oy kullanamamıştım, iyi ki de öyle olmuş. :Z
Bana oy veren, veya bana değilde Tols'a oy veren ve özellikle çekimser kalan herkes bu sonucun olmasına vesile olan kişiler, yani seninde katkın var :bhr:
Ayrıca seninle birlikte yürüttüğümüz Uluslararası En Favori Güzel ile iki kazananın kapılarını aralamıştık :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
.

Bana oy veren, veya bana değilde Tols'a oy veren ve özellikle çekimser kalan herkes bu sonucun olmasına vesile olan kişiler, yani seninde katkın var :bhr:
Ayrıca seninle birlikte yürüttüğümüz Uluslararası En Favori Güzel ile iki kazananın kapılarını aralamıştık :A
Vay be, en ufak bir katkım olduysa ne mutlu bana Dosi hanım. :bhr:

Bak iyi hatırlattın onu, o etkinliğin kazananları da pek güzeldi şimdi. :A Çok güzel bir sonuç çıkmıştı ortaya, orada da finalde kararsızlık hakimdi. :A

• Harika
Reactions: Dosi