2020 En Favori Üye 2020 | Yarı Final | Dosi vs The_Erinch

Hangi üye finale yükselsin?

• Dosi

Oy: 25 80.6%
  • The_Erinch

Oy: 6 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oylamayanlar için son hatırlatma :D son saatler.
Gece Final konusu açılacaktır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@The_Erinch oldukça kısa bir sürede kendisini bütün foruma sevdirmiş, son dönemde yaptığı etkinliklerle karantina döneminde bizleri eğlendirmiş, çok sevdiğim bir üye, bir abim. Hatta hemşerim bile sayılır, kim bilir belki de seneye denk geliriz Ören'de...

Ancak gel gelelim @Dosi'nin bendeki yeri çok ayrı, çok uzun süredir tanışıyor olmamın yanı sıra arkadaşım, dostum ve hatta ortağım. Bu yüzden ben bir kez daha @Dosi dedim. 🐱

• Harika
Reactions: The_Erinch and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de düşüncelerimi yazayım. Öncelikle bana şuana kadar oy veren herkese teşekkür ederim. Ben de ilk kez yarı final başarısı göstermiş biriyim ve son turlarda hep sevdiğim iyi anlaştığım isimler ile eşleştim.

@The_Erinch foruma kısa zamanda adapte olup beyefendiliği ve herkes ile olan güzel iletişimi ile kendini sevdirdi. Enler listesi etklnliğim de de bunu göstermişti. Kısa zamanda bu başarıyı galiba ilkez biri gösteriyor bu son senelerde. Kendisini tebrik ederim.
Final kapısı görünmüş gibi ve @Sherlock veya @Tolstoyevski ile eşleşeceğim. Bu saaten sonra herkes kazandı sayılır. Hepimiz için final deneyimi ilk kez olacak. Üyelerin oyları ile belirlenecek. Bakalım iki kazanan mı olacak yoksa tek kazananmı. Bu sene eşitlik durumunda iki üyeninde kazanma durumu var.

Bu sene 30-36 arası katılım oranları oldu. Bu grupta 31 oy oranı olmuş.
Final turunda bir kaç saat sonra görüşmek üzere 😊

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...