2020 En Favori Üye 2020 | Yarı Final | Dosi vs The_Erinch

Hangi üye finale yükselsin?

• Dosi

Oy: 25 80.6%
  • The_Erinch

Oy: 6 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2020, yarı final tur oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.

- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

- Eşitlik durumunda önceki tur oylamasına bakılmadan aynı oy oranında olan kişiler birlikte üst tura çıkacaktır .

*Anket süreleri 2 gündür.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Kullandım..ama zor oldu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kimsenin alınmayacağını düşünerek artık kimlere oy verdiğimi söyleyeceğim sonuçta dört isim de hak ediyor. Verdiği emekler ortada ve ayrıca bir kadın üyeyi finalde görmek istediğim için @Dosi diyorum.

• Harika
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Anketçi abiyi sevsem de Dosi'nin yeri ayrı :A

• Harika
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Öncelikle bugüne kadar hiçbir grupta yorum yapmadım ama bu grupta yapmak istedim, 10 ayı doldurduğum bu forumda 2020 EN FAVORİ ÜYE etkinliğinde SON 4 kalabildim, zaten şuan birnevi rüya alemindeyim. Demekki çoğunuz için bir anlam ve önem ifade edebilmişim, bundan dolayı herkese teşekkür ederim. YarıFinaldeki herkes zaten en favori olmayı haketmiştir. Bu turda eşleşilebilecek en dişli rakio Zeynepti zaten 😇 2020 nin arısıydı bana göre, Kendisine ve diğer 2 değerli adayada başarılar diliyorum. @Sherlock @Tolstoyevski @Dosi Herkese iyi forumlar, keyifli günler diliyorum. Not: ilk öğrendiğimde kendimi Başakşehir gibi hissettim 😅😂😅😂😅

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Öncelikle bugüne kadar hiçbir grupta yorum yapmadım ama bu grupta yapmak istedim, 10 ayı doldurduğum bu forumda 2020 EN FAVORİ ÜYE etkinliğinde SON 4 kalabildim, zaten şuan birnevi rüya alemindeyim. Demekki çoğunuz için bir anlam ve önem ifade edebilmişim, bundan dolayı herkese teşekkür ederim. YarıFinaldeki herkes zaten en favori olmayı haketmiştir. Bu turda eşleşilebilecek en dişli rakio Zeynepti zaten 😇 2020 nin arısıydı bana göre, Kendisine ve diğer 2 değerli adayada başarılar diliyorum. @Sherlock @Tolstoyevski @Dosi Herkese iyi forumlar, keyifli günler diliyorum. Not: ilk öğrendiğimde kendimi Başakşehir gibi hissettim 😅😂😅😂😅
Çok teşekkür ederim yorumun için.
İlk 16'da olan herkesin ismi kazanan konusuna ekleniyor ve çok iyi ilerledin hem de hiç zorlanmadan. Ben de ilk kez yarı finali tadıyorum. Senin kısa bir zamanda bunu başarman çok güzel 🤗

• Harika
Reactions: The_Erinch
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...