2020 En Favori Üye 2020 | Çeyrek Final | Bully vs Sherlock

Hangi Üye Yarı Finale Yükselsin?

• Bully

Oy: 9 25.7%
  • Sherlock

Oy: 26 74.3%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sayın Gs'li dostum bütün yoldaşlarını yok ederek şampiyonluğa gidiyor.. @Sherlock @DarkLegenD @MasacRE @MEnes

Hiçbirinizi ben yok etmedim Hainli Fedai, karar milli iradeye ait... :A

Canım yoldaşlarım. :bhr: @MEnes @MasacRE @DarkLegenD

Gs-4.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostum bütün yoldaşlarını yok ederek şampiyonluğa gidiyor.. @Sherlock @DarkLegenD @MasacRE @MEnes
Hiçbirinizi ben yok etmedim Hainli Fedai, karar milli iradeye ait... :A

Canım yoldaşlarım. :bhr: @MEnes @MasacRE @DarkLegenD

Ekli dosyayı görüntüle 93089
Şerlok beyciğim çok güçlü kütük dostum, önce beni parçalayıp geçti ardından da seni yok etmiş hiç acımamış...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,724
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Kolay gelsin. :D @Dosi @Tolstoyevski

Geçen sene @Doğu'ya özel başlamamıştı bu etkinlik. @Çiğdem durumu bana anlatınca etkinliği 1 yıllığına askıya almak en iyisi olacağını söylemiştim ve beraber bu kararı vermiştik. O yüzden 2019'un kazananına @Doğu yazılmasını istemişti. Siz zaten düşünmüşsünüzdür ama nolur nolmaz belirteyim dedim.

Ayrıca affınıza sığınarak bu etkinlikte şu ana kadar oy kullanmadığım gibi bundan sonra da oy kullanmayacağımı da belirtmek istiyorum. Bu tamamen iki sene önceki yaşadığım kararsızlıklar sonucu doğan kişisel kararımdır. Buraya kadar gelen herkesi tebrik ediyorum. Buraya kadar gelen herkes kazanmıştır zaten, formalite icabı olarak bir kişiyi seçiyoruz sadece. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Kolay gelsin. :D @Dosi @Tolstoyevski

Geçen sene @Doğu'ya özel başlamamıştı bu etkinlik. @Çiğdem durumu bana anlatınca etkinliği 1 yıllığına askıya almak en iyisi olacağını söylemiştim ve beraber bu kararı vermiştik. O yüzden 2019'un kazananına @Doğu yazılmasını istemişti. Siz zaten düşünmüşsünüzdür ama nolur nolmaz belirteyim dedim.

Ayrıca affınıza sığınarak bu etkinlikte şu ana kadar oy kullanmadığım gibi bundan sonra da oy kullanmayacağımı da belirtmek istiyorum. Bu tamamen iki sene önceki yaşadığım kararsızlıklar sonucu doğan kişisel kararımdır. Buraya kadar gelen herkesi tebrik ediyorum. Buraya kadar gelen herkes kazanmıştır zaten, formalite icabı olarak bir kişiyi seçiyoruz sadece. :D

Senin kararın ama kullansan daha iyi olurdu bence yanlış bir düşünce bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...