2018 En Favori Üye 2018 | 5.Tur | Yiğitt vs Aserat

Hangi Üye Çeyrek Finale Yükselsin ?

• Yiğitt

Oy: 18 56.3%
  • Aserat

Oy: 14 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Aserat seni çok sevdiğimi biliyorsun, bu tura kadar da destekledim seni ama burada oyum @Yiğitt e gidiyor. :) İkiniz de çok başarılısınız, bu turun kaybedeni olmayacak.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
@Yiğitt oralı olmamış mesajıma :A
Neyse karar verdim. Yiğit dedim. Bu oylamada arkadaşlıktan öte foruma katkıyı düşünerekten oy verdim :D

Aserat'ın bende yeri çok farklı ama ben oylamalarda çoğunlukta başka kriterlere göre oy veriyorum :)

@Yiğitt @Aserat
En zor grup olmuş burası :T:
İki tane foruma en katkısı olduğunu düşündüğüm iki kişi ve her tur oy verdiğim isimler.

@Yiğitt açıkcası finalde olacağını düşündüğüm bir isim ve sonuna kadarda hakettiğini düşünüyorum. Büyük olasılıkla finalde destekleyeceğim isim olacak.

@Aserat ise hem samimi olduğum hem de çok paylaşımım olan bir isim ve Yiğit ile birlikte forumun en çalışkan üyeleri bana göre.
Şuan karar veremiyorum ve tamamiyle 50/50 benim için. Zorlanacam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt oralı olmamış mesajıma :A
Neyse karar verdim. Yiğit dedim. Bu oylamada arkadaşlıktan öte foruma katkıyı düşünerekten oy verdim :D

Aserat'ın bende yeri çok farklı ama ben oylamalarda çoğunlukta başka kriterlere göre oy veriyorum :)
Hahaha güldürdü atmıştım aslında da telefondan girince tam basmıyor, ben de şaşırdım ve ilk sayfaya dönüp baktım ondan. :A Teşekkürler :bhr:

Ben oyumu dün @Aserat tan yana kullanmıştım. İkimiz de aynı dönem foruma geldik ve başarılarımız ve emeklerimiz ortada zaten. Oylama nasıl biterse bitsin ikimiz de kazanmışız zaten. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok zor bir grup. Bir tarafta taramalı tüfek gibi konu açan @Yiğitt, bir tarafta da reyting analizcimiz @Aserat. İkilemde kaldım, oylamaya baktım ve düşük olduğu için tercihimi Aserat'tan yana kullandım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Hahaha güldürdü atmıştım aslında da telefondan girince tam basmıyor, ben de şaşırdım ve ilk sayfaya dönüp baktım ondan. :A Teşekkürler :bhr:

Ben oyumu dün @Aserat tan yana kullanmıştım. İkimiz de aynı dönem foruma geldik ve başarılarımız ve emeklerimiz ortada zaten. Oylama nasıl biterse bitsin ikimiz de kazanmışız zaten. :)
Ama o komik bir mesaj değildi :eek: :A
Geçen profilde belirtmiştim sana, artık o konuda 1 numara olarak seni görüyorum diye ve bu yüzdende oyuma yansıdı tüm turlar :D
Final gibi bir tur oldu bu :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir ölüm grubu daha :eek:

İkisinin de foruma katkısı gerçekten çok fazla. İkisini de severim ama @Yiğitt diyorum :bhr:

Başka bir grupta olsaydın net sana oy verirdim :A kusura bakma :( @Aserat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...