2016 En Favori Üye 2016 | Büyük Final | Bully vs china_shangai

En Favori Üye 2016'yı Kazanan Kim Olsun?

• Bully

Oy: 15 35.7%
  • china_shangai

Oy: 27 64.3%

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En Favori Üye 2016'da haftalar süren oylamalar ve yüzlerce üye arasından finale çıkan iki isim belli oldu.

Yarı finalde @mrt-06'yı eleyen @china_shangai ve @denizz19'u eleyen @Bully finalde karşı karşıya...

Finalde daha fazla oyu alan kişi En Favori Üye 2016'nın kazananı olacak...

Bu yıl yedincisi düzenlenen En Favori Üye etkinliğinde 2010 ve 2011 yıllarında @Neferet, 2012 yılında @xdragxx, 2013 yılında @darksaal, 2014 yılında @Yakamoz-Asi, 2015 yılında @sürgünüm mutlu sona ulaşmıştı.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.
- Konularda oy verdiğiniz kişiler ve nedeni dışında başka mesaj yazılması yasaktır. Bu tür mesajlar olursa önce silinecek, devamında cezai işlem uygulanacaktır.
- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

* Final etabında anket süresi 3 gündür.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Düşünmem lazım beni eleyene oy vermem hiç mantıklı değil. :ss

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İki isim de benim için çok değerli birisi kardeşim birisi abim ama ben forumda 4 ay boyunca yoktum benim yönetimde yaptığım işleri, forumda üstlendiğim görevlerin hepsini @Bully üstlenmiş kendi yükünün üstüne birde benim yükümü bindirmiş o yüzden Kaan'ın emeklerini görmezden gelemem, bu sene forum için çok çok emek verdi. Oyumu @Bully'e verdim. Her iki isimde kazanırsa mutlu olurum. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ne konusu ne damlası sıvı mıyım la ben damlayacam
Bully geyik yapmayın dedi uyalım mı :A

İki isim de benim için çok değerli birisi kardeşim birisi abim ama ben forumda 4 ay boyunca yoktum benim yönetimde yaptığım işleri, forumda üstlendiğim görevlerin hepsini @Bully üstlenmiş kendi yükünün üstüne birde benim yükümü bindirmiş o yüzden Kaan'ın emeklerini görmezden gelemem, bu sene forum için çok çok emek verdi. Oyumu @Bully'e verdim. Her iki isimde kazanırsa mutlu olurum. :)
Yok be sen yokken tüm yük benim sırtımdaydı seni de mi kandırdı .ss

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Finalde Kaan ya da Atacan'a oy kullanacağımı açıklamıştım. Sözümüzde duralım.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kaan kardeşime verdim oyumu ama rahmetli abimiz kazansa çok sevinirim. Gerçekten çok anlamlı olur onun kazanması.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...