2015 En Favori Üye 2015 Kazananı: sürgünüm

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Güzel bir etkinlik oldu. Geçen sezon etkinlik esnasında Kaybolmuştum ve bu sezon etkinlik döneminde burada aktif olmamın meyvesini yedim hem de geçen sezonu azda olsa telafi ettik.:D

Bana oy veren ve destekleyen herkese bir kez daha sevgiler saygılar, teşekkürler. En favori olan @sürgünüm 'ede tebrikler.:X

Tebrikler @sürgünüm , yüzlerce ismi eleyerek kazanmak büyük başarı. Tebrik ederim. :)

Yanlış anlaşılma olmasın ama benim gönlüm @sokak sanati ndan yanaydı. O kazansaydı ayrı bir mutlu olacaktım çünkü bu konuda çok şey paylaştık kendisiyle. Bazılarının olumsuz düşüncelerine rağmen olumlu düşünebilen ve kötü konuşmayan birisi kendisi. Tabi buraya kadar gelmesi bile çok büyük başarı, gönlümüzün birincisi derler ya ha işte tam anlamıyla o oldu. :)

Bu arada finale çıkan iki isimde hak etmiştir, açtıkları konularıyla, yazdıkları mesajlarıyla. Bir arkadaşın geçipte 25 oy alıp birinciliği 3-4 oyla kaçıran Umut'a hak etmiyor demesi çok büyük yanlış. O arkadaş seni de eledi, unutma. İki isimde kaç kişiyi eleyerek gelmiş buraya sonuçta.

Neyse çok konuştum. :D Geçen sezon 3. turun sonunda elenmiştim, bu sezon çeyrek finale kadar yükselmişim. Benim için büyük başarı bu. Tüm arkadaşları da tebrik ederim. :X

Tebrikler her ikinize de. Finalde sürgünüm'ün kazanması daha olası bir ihtimalmiş zaten önceki kazananlara bakınca. :D Daha ciddi üyeler kazanmış yani. sokak sanati'nden en favori üye mi olurmuş.ss :ppp:

Sevdiğim 2 isim kalmıştı final'e.
@sürgünüm tebrikler dostum. Gerçekten haketdin bunu. Sevindim senin adına. :X

@sokak sanati seni de tebrik ederim beybi, çok iyi geldin bence. Forumda baya seviliyorsun anti-Taylor'cu. :D

Tebrikler @sürgünüm kardeşim forumun vazgeçilmelerinin başında geliyosun benim için.

Bir tebrikde sana @sokak sanati finale gelmekte büyük bir başarı.

Hepinize tek tek teşekkür ederim. Hak etmediğimi düşünenler varsa onu da medeni bir şekilde dile getirenlere saygı duyuyorum. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Ayrıca, hiçbirimiz dört dörtlük insanlar değiliz. Benim de vardır mutlaka hatalarım birilerini kırıp üzdüysem affola. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hepinize tek tek teşekkür ederim. Hak etmediğimi düşünenler varsa onu da medeni bir şekilde dile getirenlere saygı duyuyorum. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Ayrıca, hiçbirimiz dört dörtlük insanlar değiliz. Benim de vardır mutlaka hatalarım birilerini kırıp üzdüysem affola. :)
Aynen, katılıyorum. Kimse dört dörtlük değil, olamaz zaten ama en azından yanlışlarını görüp düzeltme gereği duyabilir. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İki arkadaş da hak etmese buralara gelemezleri ikisini de tebrik ederim. :) Olur öyle yorumlar takılmayın başarılarınızın devamını dilerim.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati seni de tebrik edeyim bari oyumu sana vermistim ama benim sectiklerim genelde kaybeder sana vermesm belki kazanirdin :F :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati evet dogru söylüyorsun ama olsun benim oyumu almis oldun cok önemli bir seydir bu yetmez mi sana :F :F degerini bil yani :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tebrikler @sürgünüm forum tarihine altın harflerle yazdırdın ismini kutluyoruz, darısı benim başıma :)

bu büyük yarışta sonuna kadar giden @sokak sanati senide tebrik ediyorum :) beceriksiz iki elinle bir birinciliği doğrultamamışsın :))

ayrıca yarı finalistleri çeyrek finalistleri ve tüm yarışan arkadaşları kutluyorum

not: ben bu etkinlikte hiç bir aşamada kimseye oy vermedim çok tarafsız olduğumdan değil aslında oy vermeyi unutmuşum :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
tebrikler @sürgünüm forum tarihine altın harflerle yazdırdın ismini kutluyoruz, darısı benim başıma :)

bu büyük yarışta sonuna kadar giden @sokak sanati senide tebrik ediyorum :) beceriksiz iki elinle bir birinciliği doğrultamamışsın :))

ayrıca yarı finalistleri çeyrek finalistleri ve tüm yarışan arkadaşları kutluyorum

not: ben bu etkinlikte hiç bir aşamada kimseye oy vermedim çok tarafsız olduğumdan değil aslında oy vermeyi unutmuşum :))

Önemli değil zaten. Bende gümüş harflerle yazdım.:F 2. Olarak hep listelerde olucam.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Önemli değil zaten. Bende gümüş harflerle yazdım.:F 2. Olarak hep listelerde olucam.:F

kutluyorum vallahi ben hiç bir şeyde daha finale çıkamadım bir gün şansızlığımı kıracağım da hangi gün daha o günü belirleyemedim ? :)
ben varmıydım yarışta bronz mronz bişeylerde bana düşmüştür heralde pek yarışmayı takip etmedimde sadece altınla gümüşmü vardı ödül töreninde ? :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
kutluyorum vallahi ben hiç bir şeyde daha finale çıkamadım bir gün şansızlığımı kıracağım da hangi gün daha o günü belirleyemedim ? :)
ben varmıydım yarışta bronz mronz bişeylerde bana düşmüştür heralde pek yarışmayı takip etmedimde sadece altınla gümüşmü vardı ödül töreninde ? :)

Vardın ama forumu terk ettin sanıp seni Eledik.:F Kaçıncı turda elendigini hatırlamıyorum
:D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2015 Ocak ayında En favori üye seçilmiştin destere. :D

Son düzenleme: